درب اتوماتیک اسلایدینگ

درب اتوماتیک اسلایدینگ ( Automatic Sliding Door)

متداولترین، پر مصرف ترین و از نظر قیمت، پایین ترین نوع سیستم درب اتوماتیک، درب اتوماتیک اسلایدینگ ( درب اتوماتیک کشویی، درب اتوماتیک خطی) میباشد.

در خصوص کاربرد و نصب درب اتوماتیک، میتوان صراحتا اعلام شود که خصوصا مدل درب اتوماتیک اسلایدینگ ( Automatic Sliding Door) بدون هیچ محدودیتی در تمام ورودی ها از جمله ساختمان های اداری،تجاری، فروشگاهی و اتاق سرورهای مخابراتی و … قابل نصب میباشند.

سیستم درب اتوماتیک کشویی علاوه بر سهولت و امنیت در رفت و آمد،سلامت و بهداشت، زیبایی، امنیت محیط را نیز تضمین مینماید. در سیستم های درب اتوماتیک شیشه ای، قفل الکترو مغناطیسی در اپراتور موجود میباشد و با خاموش نمودن دستگاه و فعال شدن قفل سیستم ، مجموعه درب اتوماتیک امنیت را به محیط ارائه مینماید.

 

 

همانطور که اشاره گردید ، یکی از دلایل استفاده از درب اتماتیک، تأمین امنیت محل قرار گیری و نصب میباشد که این امر بوسیله قفل الکترومغناطیسی و استفاده از شیشه ۱۰ میلیمتر سکوریت امکان پذیر است. با فعال گردیدن قفل سیستم درب اتوماتیک شیشه ای تحت هیچ شرایطی دربها باز نمیگردد و شکستن شیشه ۱۰ میلیمتر سکوریت خصوصا اگر در داخل فریم آلومینیوم باشد، تا حدی غیر ممکن است.

یکی دیگر از دلایل استفاده از سیستم های درب اتوماتیک جلوگیری از هدر رفتن هوای داخل میباشد. هزینه مصرف برق در تهویه ها ، در حالت گرمایش و سرمایش بسیار بالا بوده که در صورتیکه درب ورودی مجتمع تجاری ، بیمارستان و … بصورت مدام باز بماند، در اینصورت سیستم تهویه از حالت اتوماتیک خارج و بر اثر کارکرد  مداوم علاوه بر مصرف برق بیشتر از حد ، استهلاک سیستم تهویه را نیز به همراه دارد.

شرکت آلومینیوم مات آریا با بکارگیری پرسنل و کادری مجرب و کارآزموده جهت فروش ، نصب و سرویس درب اتوماتیک آمادگی خود را اعلام مینماید.

 

درب اتوماتیک اسلایدینگ

درب اتوماتیک اسلایدینگ

دیدگاه ها بسته شده است