درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای

نیاز به استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای علاه بر سهولت و امنیت در رفت و آمد ، زیبایی در نما و ورودی ساختمان های تجاری ، اداری ، فروشگاهی ، بیمارستانی ، اتاق های سرور ، بحث سلامت و بهداشت و آلودگی را نیز شامل میگردد.

در ماه های اخیر و با توجه به شیوع ویروس کرونا لزوم و نیاز بی قید و شرط درب های اتوماتیک شیشه ای در کلیه مکان های عمومی از ضروریات می باشد. در بحث های قبلی همان گونه که اشاره شد هزینه سرسام آور برق در سیستم های گرمایشی و سرمایشی نیاز دیگری از استفاده درب های اتوماتیک شیشه ای بوده که با توجه به شروع فصل گرما در این دوران میبایست تهیه و نصب درب های اتوماتیک شیشه ای را جدی گرفت.

یکی از شایع ترین راه های انتقال ویروس و بیماری ، از طریق لمس دستگیره و فریم درب ها می باشد که این مورد در بیمارستان ها ، درمانگاه های پزشکی و دندان پزشکی بسیار خطرناک خواهد بود.

 

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای

مشخصات فنی درب اتوماتیک شیشه ای

بحث دیگری که اینجا می بایست به آن اشاره نمود ، برند و کیفیت در ب های اتوماتیک شیشه ای می باشد. تهیه و نصب درب اتوماتیک شیشه ای با هر مشخصات فنی جایز نمی باشد و در دراز مدت اینگونه درب های اتوماتیک شیشه ای ، انتظارات و توقعات خریدار ر برآورده نمیکند.

و به مرور زمان با هزینه های خدمات و سرویس درب اتوماتیک بحث قیمت مناسب نیز از بین خواهد رفت. لذا پیشنهاد ما انتخاب بهترین کیفیت از لحاظ فنی جهت عمر طولانی درب های اتوماتیک شیشه ای خواهد بود.

شرکت آلومات با بهره گیری از پرسنلی مجرب و کارآزموده آماده همکاری با کلیه مراکز و کارفرمایان جهت تهیه ، نصب و سرویس درب اتوماتیک  شیشه ای می باشد.

دیدگاه ها بسته شده است