نصب و سرویس درب اتوماتیک

نصب و سرویس درب اتوماتیک

نیاز به علم روز نوین ، بهره مندی و بکارگیری مصالح و متریال های جدید در زندگی روزمره امری اجتناب ناپذیر و ضروری میباشد. استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای ، کرکره برقی و آرام بند ها در زندگی روزمره به نوعی جزئی از واجبات گردیده است اما باید به این نکته توجه داشت که نصب و سرویس درب اتوماتیک حائز اهمیت است.

مطلب مهم در بکارگیری مصالح مورد نظر ، طول عمر مفید سیستم ها ، گارانتی و وارانتی سیستم میباشد.

نصب اصولی و استاندارد ، سرویس و خدمات بهینه و بموقع توسط پرسنل کارآزموده و مجرب ، باعث کارکرد روانتر سیستم در طی سال ها میگردد.

در بسیاری از موارد صرف هزینه و قیمت ، پیشگیری قبل از خرابی پایین تر از پرداخت هزینه جهت تعمیرات میباشد.

نصب و سرویس درب اتوماتیک

نصب و سرویس درب اتوماتیک

 

البته همانطوری که اعلام شد ، چنانچه نصب و سرویس درب اتوماتیک توسط متریال و پرسنل کارآزموده و استاندارد صورت بپذیرد ، مطمئنا پس اندازی در کاهش هزینه و قیمت درب اتوماتیک ، اعم از درب اتوماتیک شیشه ای و کرکره برقی و حتی جک آرام بند در سالیان را خواهد داشت.

 

نکات مهم در نصب و سرویس درب اتوماتیک

مهمترین موارد در نصب و سرویس درب اتوماتیک شیشه ای ، کرکره اتوماتیک و آرام بند ، سرویس بموقع و طبق برنامه ، تمیزکاری توسط پمپ باد ، روغن کاری توسط روان کننده های مخصوص ، رگلاژ و تنظیم غلطک ها ، تمیزی ریل خصوصا در مناطق و محیط های پر رفت و آمد که در معرض گرد و غبار و خاک هستند ، می باشد.

البته فروشنده و اکیپ اجرایی کارآزموده و مجرب نیز نقش بسزایی در طول عمر سیستم درب اتوماتیک دارد. بعنوان مثال در محیط های پر رفت و آمد بیمارستانی و اداری میزان بازشو درب اتوماتیک مهم میباشد زیرا عرض بازشو مفید در درب اتوماتیک چنانچه کمتر از حد معمول باشد ، لنگه درب های متحرک در معرض ضربه و افتادن و از رگلاژ خارج شدن قرار میگیرند. این مسئله در دراز مدت به غلطک ها و ریل صدمه وارد می نماید.

شرکت آلومات با بکارگیری کادری مجرب و کارآزموده ضمن خدمات فروش ، نصب و سرویس به شما ضمانت و گارانتی کلیه خدمات را در زمینه درب اتوماتیک و آرام بند می دهد.

نصب و سرویس درب اتوماتیک

نصب و سرویس درب اتوماتیک

 

دیدگاه ها بسته شده است