جک آرام بند Door Closer

 

نیاز به سلامت و بهداشت،سهولت و امنیت در رفت و آمد با جک آرام بند Door Closer، حفظ و نگهداری ایزوله مواد شیمیایی و اسیدی در محیط، جلوگیری از پرت هوا در محیط های مسکونی و اداری، جک آرام بند‌ها (Door closer) در طرح ها، مدلها و کارایی های مختلف تهیه و تولید می گردند.

انواع مدل های جک آرام بند

۱-Door Closer with link arm  آرام بند بازویی

۲-Door Closer with guide rail  جک آرام بند ریلی

۳-Door Closer Boxer جک آرام بند مخفی

 

۱) Door Closer with link arm

آرام بندهای بازویی را می توان به شکل های متنوعی مورد استفاده قرار داد. همه آرام بندها دارای تنظیمات مختلف و قابل نصب در هر دو جهت می باشند.از کوچکترین نوع آرام بندها نیز می توان در درب های ضد حریق استفاده نمود.

۱-۱ TS1000

مناسب دربهای داخلی و سبک با عرض حداکثر ۹۵۰ میلیمتر و دارای تنظیمات سرعت و چفت آخر،بازو در دو اندازه و قابل تنظیم،و به سادگی با چرخاندن بازویی برای هردو طرف استفاده می گردد.

۲-۱ TS1500

مناسب دربهای داخلی و سبک با عرض حداکثر ۱۱۰۰ میلیمتر و دارای تنظیمات سرعت و چفت آخر،بازو در دو اندازه و قابل تنظیم،و به سادگی با چرخاندن بازویی برای هر دو طرف استفاده می گردد.

۳-۱ TS2000

مناسب دربهای ورودی سنگین با عرض حداکثر ۱۲۵۰ میلیمتر و دارای تنظیمات سرعت و همچنین چفت شدن درب از طریق بازویی قابل تنظیم است.

 

۴-۱ TS4000

مناسب دربهای ورودی سنگین با عرض حداکثر ۱۴۰۰ میلیمتر.تنظیمات نیروی باز و بسته شدن درب از جلوی آن بوده و همچنین دارای یک نشانگر برای تنظیمات قدرت فنر است که می توان همیشه آن را بررسی و مجددا تنظیم نمود. در نوع خاص TS4000E دارای سیستم نگهدارنده (Hold-open) برقی بوده که مناسب برای دربهای ضدحریق است و قابل اجرا با یک سوئیچ کنترل می باشد. در صورت آتش سوزی،سیستم نگهدارنده (Hold-open) بازویی را رها کرده و درب بصورت ایمن بسته خواهد شد. نیروی بسته شدن آرام بند و قدرت فنر آن توسط یک نشانگر که در جلو قرار گرفته به راحتی قابل تنظیم است.

 

۲) Door Closer with guide rail

آرام بند های درب تک لنگه با ریل های هدایتگر نمایانگرمشخصه خاص بالای محصولات است. نگهدارنده Hold-open برقی با کلید تنظیم برای حریق،یک عملکرد لولایی آزاد نیز جز تکنولوژی بالای این نوع آرام بند ها می باشد.

۱-۲ TS1500G

با ریل راهنما برای دربهای تک لنگه داخلی و سبک مناسب است. این محصول برای دربهای داخلی تا عرض ۸۵۰ میلیمتر استفاده می گردد. و بدون نیاز به هرگونه مبدل قابل نصب برای دربهای چپ و راست بازشو می باشد.

۲-۲ TS3000

باریل راهنما برای دربهای تک لنگه ورودی و سنگین و مناسب برای دربهای راست بازشو و چپ بازشو تا عرض ۱۱۰۰ میلیمتر بوده. همچنین قابل نصب بر روی دربهای ضدحریق می باشد.

 

۳-۲ TS5000

جک آرام بند با دسترسی آسان و قدرت بسته شدن قوی و مناسب برای بازشدن راحت تر درب تا عرض ۱۲۵۰ میلیمتر است.این سیستم برای فضاهایی که رفت و آمد بالایی دارند،بهترین انتخاب است.مدل TS5000L برای دربهای تا عرض ۱۴۰۰میلیمتر مناسب می باشد. و همچنین جهت دربهای تک لنگه و ضدحریق استفاده می گردد.پیچ تنظیمات با عملکرد تاخیر در بسته شدن از روبرو می باشد.

۳) Door Closer Boxer

جک آرام بند مخفی (Boxer) به طور کامل در درون درب و چهارچوب درب از قسمت بالا نصب می شود. اتصال بازویی شکل آن تنها در هنگام باز بودن درب قابل مشاهده است. همچنین سرعت بسته شدن و چفت هیدرولیکی آخر قابل تنظیم مجدد است و دسترسی آن از بالای لنگه درب به راحتی صورت می گیرد. این محصول مناسب برای درب های ضدحریق بوده و دارای استاندارد آتش نشانی است و زاویه باز شدن درب تا ۱۲۰ درجه امکان پذیر می باشد.

 

 

۱-۳ Boxer  جک آرام بند مخفی برای درب های تک لنگه که می تواند به راحتی در سمت چپ و راست بدون هیچ مبدلی نصب گردد. دارای کنترل کننده مستقل برای چفت آخر است که نه تنها سرعت درب را تنظیم می کند بلکه می تواند درب را در بازه ۱۰ درجه و کمتر متوقف نماید.

۲-۳ Boxer E  جک آرام بند مخفی با نگهدارنده Hold-open برقی

مناسب برای دربهای تک لنگه و نیروی اعمال شده توسط نگهدارنده، قابل تنظیم بوده می توان در بازه های ۸۰ تا ۱۲۰درجه تنظیم نمود.

۳-۳  Boxer EFS6-4 آرام بند مخفی با عملکرد لولایی آزاد. این مدل اجازه می دهد تا مراجعین بدون هیچ مانعی از درب عبور کنند. همچنین باعث می شود که درب برای مدت معلومی باز بماند تا عبور و مرور به راحتی صورت پذیرد مانند بیمارستان ها، هتل ها و …  این نوع آرام بند قابل استفاده برای دربهای راست و چپ بازشو بدون هیچ مبدلی است.

 

۴-۳ Boxer P  جک آرام بند مخفی با عملکرد دو زمانه. برای دربهای سبک دو زمانه با دسترسی کم مناسب است.

 

آلومات