×

به اشتراک بگذارید

  • فروش و نصب کرکره برقی پارکینگ

یک مدل از انواع دربهای اتوماتیک پارکینگ ، کرکره برقی می باشد. در این مقاله سعی می کنیم به مزیت های کرکره برقی پارکینگ بپردازیم. 

سازمان های نظارت بر ساختمان ها بر کیفیت ساخت انواع درب های آهنی ، چوبی و همچنین کرکره برقی جهت درب هاي پارکینگ را لازم و تأیید می نمایند .کرکره برقی از انواع مشابه درب پارکینگ قیمتی ارزان تر ، تهیه و تولید وحتی نصب سریعتر را دارا می باشد.

 خرابی کرکره برقی کمتر و همچنین طیف رنگ پذیری بالا و کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی را شامل میگردد.

تیغه کرکره برقی ، عمدتا از جنس آلومینیوم بوده که در این حالت هم از نظر کیفیت و تغییرات رنگ ، بر همگان اثبات گردیده است. 


بدین لحاظ با توجه به این که تیغه کرکره برقی در معرض باد و باران و هواي محیط و تردد بالا است ، بهترین متریال نسبت به ورق و تیغه آهن ، گالوانیزه و فولادی ، تیغه آلومینیومی می باشد. تجربه نیز نشان داده که درصد خرابی و گیر کردن تیغه در ریل ، تیغه های آلومینیومی خواهد بود. 

ویژگی کرکره برقی پارکینگ

مهمترین و بارزترین ویژگی کرکره برقی پارکینگ ( کرکره اتوماتیک ) نسبت به درب های لولایی اتوماتیک این است که بدلیل رول شدن تیغه ها در سقف ، فضایی از پارکینگ جهت عبور و مرور اشغال نمی شود و بدین حالت ، چرخش و دور زدن خودروها در پارکینگ راحت و آسان تر می باشد. 

قیمت انواع تیغه کرکره برقی اتوماتیک

اگر به دنبال یک تیغه کرکره برقی با کیفیت و کارایی پایین هستید ، می توانید از تیغه هاي تک جداره فولادی و آهنی استفاده نمایید ، این نوع تیغه ها قیمت بسیار پایین و خرابی بالایی را دارند. در مقابل تیغه های دوجداره آلومینیومی با توجه به خاصیت 

 اکسیداسیون ، آلومینیوم زنگ زدگی بسیار کمتری در مقایسه با سایر تیغه کرکره ها با طول عمر مفید بالاتری دارند.

با توجه به تردد بالا اتومبیل ها ، بهتر است در کرکره برقی پارکینگ ، از موتور ساید صنعتی برای این درب های اتوماتیک استفاده گردد. البته در صورتی که تعداد ساکنین یک آپارتمان تردد اتومبیل کم باشد ، می توان از موتور توبولار نیز استفاده کنیم.

مقالات مشابه

کیفیت ماندگار است

Aluminum door, window and facade