×

به اشتراک بگذارید

  • قیمت درب و پنجره آلومینیومی

اندازه درب و پنجره ها، انتخاب رنگ ، نوع پروفیل درخواستی ، نوع یراق آلات مصرفی ، شیشه و هر گونه لوازم جانبی سخت افزاری عواملی در تعیین قیمت نهایی درب و پنجره های آلومینیومی شما خواهند بود.

هزینه پنجره ها می تواند متفاوت باشد، اما ما آماده هستیم تا بهترین قیمت را برای شما پیدا کنیم. 

تنوع جامعی که ما در طیف وسیعی از پنجرههای آلومینیومی خود ارائه میکنیم، قیمت گذاری آنها را دشوار میکند.

با این حال، ما همچنان میتوانیم محدودههای قیمتی را بر اساس مشخصات فردی به شما ارائه دهیم.

این به شما این امکان را می دهد که یک چارچوب مرجع در مورد مقداری که خرج خواهید کرد به دست آورید. اندازه درب و پنجره ها، انتخاب رنگ ، نوع پروفیل درخواستی ، نوع یراق آلات مصرفی ، شیشه و هر گونه لوازم جانبی سخت افزاری عواملی در تعیین قیمت نهایی درب و پنجره های آلومینیومی شما خواهند بود.

هزینه پنجره ها می تواند متفاوت باشد، اما ما آماده هستیم تا بهترین قیمت را برای شما پیدا کنیم.

تنوع جامعی که ما در طیف وسیعی از پنجره های آلومینیومی خود ارائه میکنیم، قیمت گذاری آنها را دشوار میکند. با این حال، ما همچنان میتوانیم محدودههای قیمتی را بر اساس مشخصات فردی به شما ارائه دهیم. این به شما این امکان را می  دهد که یک چارچوب مرجع در مورد مقداری که خرج خواهید کرد به دست آورید. 


درخصوص شیشه ها ، در بسیاری از موارد مشتری محترم اطلاعاتی از استاندارد ساخت شیشه ندارد.

به صورت مختر و مفید می توان گفت که برای پنجره هایی با مساحت شیشه زیر 3 متر بهتر است از شیشه های دوجداره با ضخامت 4 و میل 6 و برای مساحت شیشه های بالای 3 متر از دو لایه 6 میل استفاده کرد که با توجه به جام شیشه های تولیدی و ضخامت کل سیستم پروفیل مورد استفاده ،اسپیسر آن توسط کارشناس فنی مجموعه درنظر گرفته خواهد شد.

آلومینیوم جایگزین قویتر و بادوامتری برای UPVC است. بنابراین، در حالی که هزینه اولیه ممکن است بیشتر باشد، شما روی یک محصول بلند مدت و با کیفیت بالا سرمایه گذاری خواهید کرد که در آزمون زمان مقاومت کرده و از گزینه های جایگزین بهتر عمل می کند. 

درب و پنجره های آلومینیومی ما از نظر کیفیت و عملکرد در سراسر کشور عالی هستند. وقتی از کیفیت، راندمان حرارتی،دوام و امنیت ارائه شده توسط پنجره ها مطلع شوید، از هزینه های رقابتی پنجره ما شگفت زده خواهید شد. 


هزینه درب و پنجره های آلومینیومی: برای چه چیزی می پردازید؟

درب و پنجره آلومینیومی را میتوان بدون زحمت به گونهای طراحی کرد که با هر ملکی، چه جدید و چه قدیمی، مطابقت داشته باشد. فرقی نمی کند خانه شما مدرن، سنتی، دوره ای یا میراثی با گزینه های پیشنهادی ما باشد. 

تمام رنگ ها و فویل های ما با یک پوشش با کیفیت بالا و بادوام به پایان رسیده است. این تضمین می کند که آنها یک طول عمر چشمگیر در هر منطقه آب و هوایی را حفظ می کنند. رنگ های ما نیز در برابر خراشیدگی و پوسته شدن بسیار مقاوم هستند و دارای گارانتی 01 ساله می باشد.. 

درب و پنجره آلومینیومی ترمال برک از طراحی مدرن باورنکردنی تشکیل شده اند، دارای پروفیل شکسته حرارتی و پلی آمیدی برای اطمینان از دستیابی به بالاترین استانداردهای بازده حرارتی هستند. 


آیا درب و پنجره های آلومینیومی برای خانه شما مناسب هستند؟

درب و پنجره های آلومینیومی به طور هوشمندانهای یک پروفیل ذاتاً مستحکم و سفت را با مکانیسمهای قفل چند نقطه های با امنیت بالا ترکیب میکنند تا درجه بالایی از امنیت را تضمین کنند. 

این بدان معنی است که آنها می توانند استانداردهای چشمگیری از امنیت خانه را بدون چوب و یو پی وی سی ارائه دهند.

پنجره های آلومینیومی با ترکیب عملکرد و فرم، امکانات بیشتری را برای صاحبان خانه فراهم می کند..

همچنین به این معنی است که آنها سطح برجسته ای از دوام محصول را ارائه می دهند، به این معنی که قیمت درب های آلومینیومی ما مطمئناً سرمایه گذاری ارزشمندی برای ملک شما خواهد بود. 


قیمت درب و پنجره آلومینیومی: آیا پنجره های آلومینیومی ایمن هستند؟

برای اطلاع از قیمت در و پنجره های آلومینیومی ما همین امروز با ما تماس بگیرید. ما مفتخریم که قیمت های رقابتی درب های آلومینیومی را ارائه میکنیم و به شما این امکان را میدهیم که هزینه ایدهآل را برای خود بیابید. 

ما میتوانیم قیمت پنجره شما را طوری تنظیم کنیم که کاملاً با مشخصات شما مطابقت داشته باشد، که مطمئن میشود قیمت شما تا حد امکان مقرون به صرفه است. به این ترتیب، شما مجبور نخواهید بود برای محصولات ممتاز قیمت های گزافی بپردازید. 

 ما به شما این امکان را می دهیم که با کمترین هزینه از بهترین ها لذت ببرید.

 تنظیم و تهیه: میرشفیعی

قیمت در و پنجره های آلومینیومی فوری

مقالات مشابه

کیفیت ماندگار است

Aluminum door, window and facade