×

به اشتراک بگذارید

  • تفاوت پنجره آلومینیومی ترمال بریک با نرمال

تفاوت پنجره آلومینیومی ترمال بریک با نرمال

در این مقاله قصد داریم تفاوت پنجره آلومینیومی ترمال بریک با نرمال را با ذکر مزایای هر کدام بررسی کنیم.

در و پنجره دوجداره نرمال :


در دهه اخیر نوع جدیدی از پروفیل جهت تولید در و پنجره آلومینیومی و پنجره upvc با طراحی خاص و اختصاصی و محاسبات فنی مهندسی ، با ورود مستقیم پروفیل و یا با استفاده از تکنولوژی ساخت و انجام مهندسی معکوس ، جایگزین در و پنجره سنتی آلومینیومی شده که علیرغم ظرافت ، زیبایی و دوام به دلیل طراحی خاص مهندسی سبک بوده و به سبب استفاده از قطعات و یراق آلات مخصوص ، نیازی به تقویت با میلگرد ندارد. از امتیازات برجسته سیستم های اختصاصی ، مقاومت آن ها در برابر عوامل جوی ، باران و بادهای شدید و نداشتن لرزش است. آب بندی و هوابندی کامل و جمع نشدن آب در هنگام بارندگی و گرد و غبار در لبه پنجره ها ، از ویژگی های این محصول می باشد که به آسانی و سریع می توان آن ها را تمیز کرد. در ادامه به تفاوت پنجره آلومینیومی ترمال بریک با نرمال می پردازیم.

مزایای پنجره دوجداره نرمال

عایق نسبی حرارتی ، عایق رطوبتی ، عایق صوتی ، غیر قابل اشتعال ، سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت ، مقاوم در برابر آلودگی هوا و گرد و غبار ، مقاوم در برابر فشار باد در عین سبکی ، زیبایی فوق العاده ، تنوع رنگ زیاد و دلخواه ، مقاوم در برابر تغییر رنگ و شکل به دلیل عوامل محیطی مانند تابش آفتاب ، این پنجره ها به علاوه با رنگ های پودری الکترواستاتیک و تنوع فوق العاده بیش از ۲۰۰ رنگ متنوع را در اختیار مصرف کنندگان پروفیل آلومینیوم میگذارند که در کوره سخت شده و ضدضربه و ریختگی رنگ می گردند.


در و پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

در و پنجره آلومینیومی ترمال بریک نوع دیگری از انواع در و پنجره آلومینیومی عایق در برابر حرارت است که به صورت در و پنجره آلومینیومی اختصاصی می باشد.


مزیت خرید پنجره ترمال بریک

اصلی ترین تفاوت پنجره آلومینیومی ترمال بریک با نرمال این است که پنجره ترمال بریک باعث جلوگیری از انتقال سرما و گرما از جدار خارجی به جدار داخلی و بالعکس می شود. به دلیل ضریب انتقال حرارت بالا در آلومینیوم علاوه بر دوجداره بودن شیشه ها ، پروفیل آلومینیومی نیز از طریق تیغه های پلی آمید به هم متصل و دوجداره می شوند. این روش موجب عدم انتقال حرارت در پروفیل می شود. امکان نفوذ گرما ، سرما و لرزش را به صفر رسانده و امکان دو رنگ بودن نمای داخلی و خارجی را میسر می سازد. پلی آمید خواص مکانیکی خود را در حرارت های بالا در برابر مواد شیمیایی و آب و اشعه UV حفظ می کند.

بالا بودن استحکام و طول عمر بالا از دیگر مزایای تیغه های پلی آمید می باشد. در صورت استفاده از سیستم پنجره ترمال بریک ، ۳۸% کاهش اتلاف انرژی حرارتی در فصل سرما و ۳۲% کاهش اتلاف انرژی برودتی در فصل گرما ، ۲۸% کاهش مصرف سوخت و ۲۰% کاهش هزینه در سرمایه گذاری اولیه تأسیسات است و به میزان قابل توجهی از آلودگی صوتی جلوگیری می شود.


مزایای استفاده از پنجره آلومینیومی ترمال بریک

عایق حرارتی و صوتی

عایق رطوبتی

غیر قابل اشتعال

قابلیت بازیافت و سازگاری با محیط زیست

سرسختی بالا در مقابل آلودگی هوا و گرد و غبار

سبک و در عین حال مقاوم در برابر فشار زیاد باد

زیبایی ظاهری و تنوع در رنگ

ایمنی بالا در برابر سرقت و زلزله

مقاومت بالا در مقابل عوامل محیطی از قبیل تابش آفتاب و باران


درب و پنجره دو جداره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک

درب و پنجره‌‌های ‌‌آلومینیومی‌ از جمله درب و پنجره‌‌های محبوب در کشور ایران شناخته می‌شوند. این روزها، بسیاری از افراد فعال در زمینه ساختمان‌سازی، از این پنجره و درب‌‌ها برای بازسازی دکوراسیون ساختمان‌‌ها و ایجاد فضای امن استفاده می‌کنند. اگرچه که درب و پنجره دو جداره آلومینیومی، دارای مزیت‌‌های مختلفی است؛ اما به هر حال معایبی نیز دارد که از جمله آن‌‌ها می‌توان به انتقال حرارت بالا اشاره کرد. درب و پنجره دو جداره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک یکی از انواع درب و پنجره‌‌هایی است که می‌تواند جایگزین خوبی برای درب و پنجره‌‌های آلومنیومی‌باشد. 

پنجره ترمال بریک، با یک تکنولوژی خاص به تولید رسیده است و توانسته،به یکی از بهترین درب و پنجره‌‌های موجود در بازار کشور ایران تبدیل شود. در صورتی که کیفیت و قیمت درب و پنجره دو جداره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک، برای شما ابهام زیادی ایجاد کرده است، با ما در ادامه این مقاله همراه باشید. در این مقاله در رابطه با مزیت‌‌های پنجره ترمال بریک، قیمت درب و پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک و ویژگی‌‌های یک پنجره ترمال بریک، صحبت می‌کنیم.

ترمال بریک به چه معناست؟ 

عایق بودن یک سازه در برخی از فضاهای ساختمان، اهمیت بسیار زیادی دارد. به خصوص فضاهایی که در معرض محیط آزاد قرار دارند و نیاز است که فضای بیرون با فضای داخلی خانه، ارتباط زیادی نداشته باشند. ترمال بریک، به معنای شکست حرارت است. در واقع، ترمال بریک یک عبارت است که برای عایق‌‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. 
ترمال بریکی که در درب و پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک، مورد استفاده قرار می‌گیرد، از نوع پلی آمید است. اگرچه برخی از منابع ذکر می‌کنند که ترمال بریک‌‌ها می‌توانند، یو پی وی سی نیز باشند؛ اما باز هم توصیه اکید می‌شود که از ترمال بریک‌‌های با کیفیت مانند پلی آمید استفاده کنید.
ترمال بریک‌‌ها می‌توانند بر روی درب و پنجره دو جداره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک نصب شوند و درب و پنجره را به یک عایق حرارتی تبدیل کنند. با کمک ترمال بریک‌‌ها، انتقال حرارت از طریق یک پنجره ‌‌آلومینیومی‌ بسیار کاهش پیدا خواهد کرد که این موضوع یک حسن برای ترمال بریک‌‌ها محسوب می‌شود. 


پنجره ترمال بریک
درب و پنجره دو جداره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک چرا روی کار آمد؟ 

درب و پنجره‌‌های آلومینیومی، از جمله درب و پنجره‌‌های پرطرفدار برای ساختمان سازی و بازسازی ساختمان‌‌ها محسوب می‌شوند. درب اتوماتیک و پنجره‌‌ها دارای دوام بالایی‌‌‌اند و می‌توانند تا سال‌‌های سال مورد استفاده قرار گیرند. درب و پنجره‌‌های دو جداره آلومینیومی، نسبت به درب و پنجره‌‌های معمولی با پروفیل آلومینیوم، مزیت‌‌های بیشتری دارند. به طور مثال، این درب و پنجره‌‌ها به دلیل اینکه به صورت دو جداره تولید شده‌‌‌اند، می‌توانند عایق خوبی برای صدا باشند. 
اما پروفیل آلومینیوم به کار رفته در پنجره دو جداره آلومینیوم، یک عیب بسیار بزرگ دارد. آلومینیوم یک فلز رسانا است که می‌تواند حرارت را به خوبی انتقال دارد. ساختمان‌‌هایی که از درب و پنجره‌‌های ‌‌آلومینیومی‌ استفاده می‌کنند، در فصل گرما، خیلی گرم هستند. همچنین، در فصل سرما نیز حرارت و انرژی تولید شده در ساختمان، به لطف وجود یک فلز رسانا به نام آلومینیوم از درون ساختمان خارج می‌شوند. 
درب و پنجره دو جداره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک، یک نوع درب و پنجره دو جداره خاص است که علاوه بر آلومینیوم، دارای عایق نیز می‌باشد. درب و پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک به دلیل داشتن عایق، می‌تواند مشکل رسانا بودن آلومینیوم را حل کند. بنابراین، یکی از مزیت‌‌های بزرگ پنجره ترمال بریک این است که می‌تواند از تبادل حرارت میان خارج و محیط داخل ساختمان جلوگیری کند. 

تفاوت بسیار مهم درب دو جداره ‌‌آلومینیومی‌ با درب‌‌های دو جداره ترمال بریک

درب و پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک یک تفاوت بسیار مهم با درب و پنجره‌‌های ‌‌آلومینیومی‌ دارد. درب و پنجره‌‌های آلومینیومی، فقط دارای پروفیل آلومینیوم‌‌‌اند که در دور آن‌‌ها قرار گرفته‌‌‌اند؛ اما یک ترکیب دیگر به درب و پنجره دو جداره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک اضافه شده است که با نام ترمال بریک شناخته می‌شود. 
در درب و پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک، یک لایه پلی آمید به عنوان ترمال بریک قرار می‌گیرد. این لایه معمولا در بین دو پروفیل ‌‌آلومینیومی‌ قرار داده می‌شود تا به طور کامل عایق ایجاد شود. با کمک درب و پنجره دو جداره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک، می‌توان با خیالی راحت از انرژی داخلی فضای ساختمان لذت برد.
ممکن است که قیمت پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک و پنجره ترمال بریک، نسبت به دیگر پنجره‌‌های ‌‌آلومینیومی‌ بالا باشد، اما به دلیل مزیت‌‌های مختلف، درب و پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک، به‌صرفه‌تر از نمونه‌‌های دیگرند. 

بهینه سازی انرژی، از مزیت‌‌های بزرگ درب و پنجره دو جداره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک

این روزها، بسیاری از افرادی که در زمینه ساختمان سازی فعالیت دارند، به دنبال روش‌‌های مناسب برای بهینه سازی انرژی فضای داخلی است. با پیشرفت تکنولوژی، می‌توان از روش‌‌های مختلفی برای بهینه سازی انرژی در فضاهای داخل ساختمان‌‌ها استفاده کرد. 
درب و پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک یکی از بهترین روش‌‌هایی است که به تازگی برای بهینه سازی انرژی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این درب و پنجره‌‌ها، زیبایی خاصی دارند و می‌توانند بر اساس شرایط ساختمان‌‌ها مورد استفاده قرار گیرند. درب و پنجره دو جداره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک به دلیل داشتن عایق حرارتی، به خوبی از انرژی داخلی ساختمان‌‌ها مراقبت می‌کنند. 
پس نیاز به مصرف انرژی به ویژه در ساختمان‌‌های بزرگ مانند ساختمان‌‌های تجاری و مسکونی، بسیار کاهش پیدا می‌کند. این موضوع دلیل بالا بودن قیمت پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک و پنجره ترمال بریک را توجیه می‌کند. اگرچه قیمت پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک، کمی‌نسبت به قیمت پنجره‌‌های دو جداره آلومینیومی، بالاتر است؛ اما باز هم به دلیل اینکه این پنجره در مصرف انرژی صرفه جویی می‌کند، در دراز مدت به‌صرفه‌تر است. 

درب و پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک

مزیت‌‌های مختلفی برای استفاده از درب و پنجره دو جداره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک وجود دارند که در ادامه به آن‌‌ها اشاره می‌کنیم. با توجه به این مزیت‌‌ها، قیمت پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک کاملا به صرفه به نظر می‌رسد. 
بهینه کردن انرژی و جلوگیری از هدر رفتن انرژی داخل ساختمان 
زیبایی منحصر به فرد 
کاهش هزینه‌‌های نگهداری و تعمیر با کمک پنجره ترمال بریک 
داشتن طول عمر و دوام بالا در میان دیگر نمونه‌‌های درب و پنجره ‌‌آلومینیومی‌ 
قیمت پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک مناسب، نسبت به کارایی فوق العاده آن
قابل استفاده در مناطق زلزله خیز برای افزایش امنیت 
امکان انتخاب رنگ‌‌های مختلف برای داخل و خارج پنجره

قیمت پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک 

یکی از سوالاتی که برای افراد در مورد درب و پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک پیش می‌آید، قیمت پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک یا پنجره ترمال بریک است. آیا قیمت پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک نسبت به قیمت درب و پنجره‌‌های ‌‌آلومینیومی‌ بالاتر است؟ 
در پاسخ به این سوال باید بگوییم که قیمت پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک نسبت به قیمت پنجره‌‌های ‌‌آلومینیومی‌ بالاتر است و این موضوع نیز با وجود یک لایه اضافی در پنجره ‌‌آلومینیومی‌ کاملا قابل توجیه است؛ ولی یکی از موضوعاتی که باید به آن توجه کنید، این است که قیمت پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک فقط در ابتدای پرداخت برای شما زیاد خواهد بود. 
در دراز مدت و با کمک استفاده از درب و پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک، می‌توانید مصرف انرژی ساختمان را کاهش دهید. بنابراین، هزینه بسیار کمتری نسبت به گذشته برای برق و گاز و ... پرداخت خواهید کرد. به خصوص اگر بخواهید که درب و پنجره دو جداره ‌‌آلومینیومی‌ را برای مناطق خیلی سرد و خیلی گرم خریداری کنید. 
برای تعیین قیمت پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک یا همان پنجره ترمال بریک، باید به متراژ مورد نیاز برای نصب پنجره ترمال بریک توجه داشت. بدیهی است که هر چقدر متراژ مورد نیاز برای استفاده از پنجره ترمال بریک افزایش پیدا کند، قیمت پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک نیز افزایش پیدا خواهد کرد. 
همچنین، عوامل مختلفی دیگری مانند مدل‌‌های مختلف پنجره ترمال بریک، رنگ، طرح و کیفیت پنجره نیز بر روی قیمت پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک تاثیر می‌گذارند. برای اطلاع از قیمت پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک، بهتر است از مجموعه‌‌هایی که در زمینه فروش این درب و پنجره‌‌ها، فعالیت دارند، کمک بگیرید. 

برای بازسازی ساختمان، پنجره ترمال بریک بهتر است یا پنجره آلومینیومی؟

یکی از سوالاتی که برای افراد پیش می‌آید این است که برای ساختمان سازی و یا بازسازی ساختمان بهتر است از درب و پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک استفاده کنیم یا پنجره‌‌های آلومینیومی؟ به طور کلی، اگرچه بودجه مناسبی برای خرید پنجره ترمال بریک را دارید، توصیه ما خرید این پنجره‌‌ها است. چرا که این پنجره‌‌ها عایق خوبی برای حرارت و صداند. به طوری که می‌توانند بیش از صد برابر نمونه‌‌های دیگر درب و پنجره، انتقال حرارت و انتقال صوت را کاهش دهند. 
با توجه به اینکه قیمت پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک نسبت به قیمت درب و پنجره‌‌های ‌‌آلومینیومی‌ دو جداره بالاتر است، شاید برخی از افراد قادر به پرداخت هزینه خرید درب و پنجره دو جداره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک نباشند. در این صورت، پنجره‌‌های ‌‌آلومینیومی‌ دو جداره نیز گزینه خوبی خواهند بود. 

در این مقاله، در رابطه با درب و پنجره دو جداره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک صحبت کردیم. با توجه به اینکه این درب و پنجره‌‌ها، دارای مزیت‌‌های بسیار زیادی‌‌‌اند؛ می‌توانند نسبت به دیگر درب و پنجره‌‌های ‌‌آلومینیومی‌ بهتر باشند. 
از طرفی قیمت درب و پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک نسبت به کارایی این درب و پنجره‌‌ها، کیفیت، طول‌عمر و دوام، بسیار به‌صرفه‌تر است. به خصوص اگر نیاز باشد که درب و پنجره ‌‌آلومینیومی‌ ترمال بریک برای ساختمان‌‌های مختلف در مناطق خیلی سرد و گرم استفاده شوند. 

درب و پنجره دو جداره آلومینیومی ترمال بریک

 درب و پنجره دو جداره آلومینیومی ترمال بریک نوعی درب و پنجره است که از دو لایه شیشه با یک لایه گاز عایق بین آن‌ها تشکیل شده است. این نوع درب و پنجره‌ها به دلیل عایق‌بندی خوبی که دارند، می‌توانند به کاهش اتلاف انرژی و صرفه‌جویی در هزینه‌های گرمایش و سرمایش کمک کنند. همچنین، درب و پنجره دو جداره آلومینیومی ترمال بریک به دلیل مقاومت بالایی که در برابر آب و هوا دارند، مستحکم‌تر بوده و می‌توانند نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری نیز داشته باشند. در اینجا برخی از مزایای استفاده از درب و پنجره دو جداره آلومینیومی ترمال بریک آورده شده است: کاهش اتلاف انرژی: درب و پنجره دو جداره آلومینیومی ترمال بریک می‌توانند به کاهش اتلاف انرژی و صرفه‌جویی در هزینه‌های گرمایش و سرمایش کمک کنند. مقاومت در برابر آب و هوا: درب و پنجره دو جداره آلومینیومی ترمال بریک به دلیل مقاومت بالایی که در برابر آب و هوا دارند، عمر طولانی‌تر و نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری دارند. عایق صوتی: درب و پنجره دو جداره آلومینیومی ترمال بریک می‌توانند به کاهش آلودگی صوتی کمک کنند و محیطی آرام‌تر را برای شما فراهم کنند. زیبایی: درب و پنجره دو جداره آلومینیومی ترمال بریک می‌توانند زیبایی خاصی به نمای ساختمان شما ببخشند. اگر به دنبال یک درب و پنجره با کیفیت و با دوام هستید که بتواند به کاهش اتلاف انرژی و صرفه‌جویی در هزینه‌های شما کمک کند، درب و پنجره دو جداره آلومینیومی ترمال بریک یک گزینه عالی برای شما است.

برای اطلاعات بیشتر درباره درب اتوماتیک لولایی با ما همراه باشید 

 10 ویژگی پنجره ترمال بریک

 عایق حرارتی: پنجره ترمال بریک به دلیل وجود یک تیغه از جنس پلی آمید در میان پروفیل آلومینیومی، عایق حرارتی خوبی است. این تیغه از انتقال حرارت بین فضای داخلی و خارجی پنجره جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود تا در زمستان گرما و در تابستان خنکی داخل خانه باقی بماند. عایق صوتی: پنجره ترمال بریک به دلیل وجود یک تیغه از جنس پلی آمید در میان پروفیل آلومینیومی، عایق صوتی خوبی است. این تیغه از انتقال صوت بین فضای داخلی و خارجی پنجره جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود تا از ورود صداهای مزاحم به داخل خانه جلوگیری شود. مقاومت در برابر آب و هوا: پنجره ترمال بریک به دلیل استفاده از مواد با کیفیت و ساخت خوب، در برابر آب و هوا مقاوم است. این پنجره‌ها در برابر باد، باران، برف و گرد و غبار مقاوم هستند و می‌توانند در شرایط آب و هوایی مختلف به خوبی کار کنند. دوام: پنجره ترمال بریک به دلیل استفاده از مواد با کیفیت و ساخت خوب، بسیار بادوام است. این پنجره‌ها می‌توانند در شرایط مختلف آب و هوایی به خوبی کار کنند و عمر طولانی دارند. سهولت در نگهداری: پنجره ترمال بریک به دلیل طراحی ساده و استفاده از مواد با کیفیت، بسیار آسان در نگهداری است. این پنجره‌ها نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارند و می‌توانند سال‌ها بدون مشکل کار کنند. تنوع: پنجره ترمال بریک در انواع مختلف و با ویژگی‌های مختلف موجود است. شما می‌توانید پنجره ترمال بریک را با توجه به نیاز خود و بودجه خود انتخاب کنید. زیبایی: پنجره ترمال بریک می‌تواند زیبایی خاصی به نمای ساختمان شما ببخشد. این پنجره‌ها در انواع مختلف رنگ و طرح موجود هستند و می‌توانند با هر نوع نمای ساختمانی هماهنگ شوند. امنیت: پنجره ترمال بریک می‌تواند امنیت ساختمان شما را افزایش دهد. این پنجره‌ها به دلیل استفاده از مواد با کیفیت و ساخت خوب، در برابر سرقت مقاوم هستند. صرفه‌جویی در انرژی: پنجره ترمال بریک می‌تواند به شما در صرفه‌جویی در هزینه‌های انرژی کمک کند. این پنجره‌ها به دلیل عایق حرارتی خوب، می‌توانند از اتلاف انرژی جلوگیری کنند و باعث شوند تا هزینه‌های گرمایش و سرمایش شما کاهش یابد. راحتی: پنجره ترمال بریک می‌تواند راحتی شما را افزایش دهد. این پنجره‌ها به دلیل عایق حرارتی و صوتی خوب، می‌توانند محیطی آرام و راحت را برای شما فراهم کنند.

 درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک و مزایای کاربردی

 درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک، عایق حرارتی قوی است. درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک، عایق صوتی خوبی است. درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک مقاوم در برابر آب و هواست. درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک در برابر شرایط مختلف آب و هوایی به خوبی کار می‌کند. درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک از سهولت در نگهداری برخوردار است. درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک تنوع بالایی دارد. درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک از زیبایی و نمای جذاب بهره‌مند است. درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک امنیت ساختمان را تامین می‌کند. صرفه‌جویی در انرژی از مزایای کاربردی درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک است. درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک راحتی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

مطب پیشنهادی: قیمت درب اتوماتیک

 قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک

 اندازه پنجره: اندازه پنجره، یکی از مهمترین عوامل موثر در قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک است. نوع شیشه: نوع شیشه، نیز یکی از عوامل موثر در قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک است. نوع قاب: نوع قاب، نیز یکی از عوامل موثر بر قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک است. نوع بازشو: نوع بازشو، نیز یکی از قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک است. تعداد لنگه‌ها: تعداد لنگه‌ها، نیز بر قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک موثر است. کیفیت ساخت: کیفیت ساخت بر قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک تاثیر دارد. رنگ پنجره: رنگ پنجره، نیز یکی از عوامل موثر در قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک است. گارانتی پنجره: گارانتی پنجره، نیز یکی از عوامل موثر در قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک است. خدمات نصب: خدمات نصب، نیز یکی از عوامل موثر در قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک است. محل نصب: محل نصب، بر قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک تاثیر دارد.


مقالات مشابه

کیفیت ماندگار است

Aluminum door, window and facade