×

به اشتراک بگذارید

  • درب اتوماتیک مثلثی

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی

درب اتوماتیک مثلثی یکی از کاربردی ترین درب اتوماتیک است. این درب برای نصب در گوشه های ایده آل است. اگر درگاه ساختمان شما کوچک و خاص است، با استفاده از این درب می توانید به بهترین نحو آن را پوشش دهید. درب های اتوماتیک مزایای زیادی برای شما و ساختمان دارند. آن ها در بهره وری انرژی اثر گذار هستند و به کاهش هزینه های شما کمک می کنند. با توجه به اینکه برای ساخت درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای از شیشه استفاده شده است، نور زیادی را در ساختمان خواهید داشت. نور طبیعی به خوبی از شیشه عبور می کند و ساختمان را روشن می کند. به این ترتیب ساعاتی از روز را به سیستم روشنایی نیاز نخواهید داشت. درب اتوماتیک زاویه ای برای صرفه جویی یک گزینه مناسب است. این درب با استفاده از مواد اولیه با کیفیتی ساخته می شود که در برابر انواع ضربه و آسیب مقاوم خواهد بود. این درب ها در اندازه های استاندارد و با ویژگی های مشخص تولید می شوند. با این حال به راحتی می توانید درب های مورد نظرتان را با ویژگی های خاص سفارشی سازی کنید.

درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی یکی از انواع درب ها برای ساختمان های مختلف است. این درب از شیشه ساخته شده است و طراحی منحصر به فردی دارد. با توجه به اینکه نور در ساختمان اهمیت زیادی دارد، شیشه ها در این راستا کمک زیادی می کنند. با استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی می توانید یک ورودی زیبا، مدرن و خاص داشته باشید. علاوه بر درب ورودی از درب اتوماتیک مثلثی برای پاسیو یا حیاط خلوت هم استفاده می شود. عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی کاملا بدون سرو صداست. در ضمن درب زاویه ای بسیار انعطاف پذیر است. برای اینکه با درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی بیشتر آشنا شوید، در ادامه به مزایای آن می پردازیم.

بهره وری انرژی افزایش پیدا می کند

بهره وری انرژی برای بسیاری از افراد اهمیت دارد. از همین رو ساکنین و سرمایه گذاران از تجهیزات مختلفی برای بهره وری بهتر از انرژی استفاده می کنند. شیشه های مختلفی در بازار وجود دارند که درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی را می سازند. شما می توانید شیشه هایی را انتخاب کنید که در جهت مصرف بهتر انرژی به شما کمک کنند. شیشه های دوجداره و سه جداره از جمله این شیشه ها هستند. گازی بین لایه های شیشه دوجداره و سه جداره وجود دارد که در جهت حفظ انرژی داخل ساختمان مفید است. هم در تابستان و هم در فصول سرد سال، از سیستم های تهویه مطبوع(گرمایشی و سرمایشی) استفاده می شود. از همین رو در همه فصول سال درب شیشه ای دوجداره یا سه جداره به شما کمک خواهد کرد تا بهترین بهره را از انرژی ببرید. علاوه بر آن از هدر رفتن انرژی هم جلوگیری می شود. این در کنترل هزینه های شما نقش پر رنگی خواهد داشت. در صورتی که از عایق شیشه یا لعاب هم استفاده کنید، بهرره وری انرژی و البته اثر اشعه UV خورشید کاهش پیدا می کند. در نهایت در بلند مدت شاهد کاهش کپک و رطوبت خواهید شد.

جریان ترافیک رفت و آمد کنترل می شود

در یک ساختمان شلوغ مثل مرکز خرید، در طول روز افراد زیادی رفت و آمد می کنند. یک درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای در این جهت بسیار کمک کننده است. علاوه بر آن اگر اشیا و لوازم زیادی در دست باشد، با استفاده از درب اتوماتیک مثلثی از درگاه درب رد می شود. به این شکل دسترسی آسان به داخل و خارج از ساختمان فراهم می شود. معمولا عرض درب اتوماتیک مثلثی بسیار بزرگ است و افراد زیادی به راحتی می توانند در آن واحد از آن گذر کنند. پانل های متعددی برای ساخت این درب ها استفاده می شوند. هر چقدر تعداد این پانل ها بیشتر باشد، درب هم بزرگ تر خواهد شد.

در استفاده از فضا صرفه جویی می شود

یکی از مهم ترین مزیت هایی که درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای دارد، صرفه جویی در فضاست. درب اتوماتیک مثلثی در گوشه ها نصب می شود. برعکس درب های لولایی برای نصب درب زاویه ای به فضای زیادی نیاز ندارید. با یک درب شیشه ای مثلثی می توانید در فضا به خوبی صرفه جویی کنید و در عین حال از فضا های کنج و گوشه ای که دارید، بهترین استفاده را ببرید.

نور در ساختمان افزایش پیدا می کند

یکی از هزینه هایی که در ساختمان ها باید پرداخت شود، هزینه انرژی برق است. استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی در راستای صرفه جویی در هزینه های برق به شما کمک می کند. با استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای می توانید بخشی هزینه ها را کنترل کنید. شیشه از جمله مصالحی است که نور را به خوبی از خود عبور می دهد. با استفاده از یک درب شیشه ای می توانید نور داخل ساختمان را زیاد کنید. به این شکل بخش قابل توجهی از روز به سیستم های روشنایی نیازی نخواهید داشت. به علاوه، نور طبیعی فضای بهتر و مطبوع تری را در ساختمان ایجاد می کند. اگر ساختمان شما یک فضای عمومی باشد، این مزیت بسیار ارزشمند خواهد شد.

هوای تازه در ساختمان به گردش در می آید

پنجره های کوچک نمی توانند به خوبی هوا را به گردش در آورند. همانطور که قبل تر گفتیم درب اتوماتیک مثلثی عرض بزرگی دارد. عرض بزرگ درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی باعث می شود که حجم قابل توجهی از هوای تازه وارد ساختمان شود. این به تازه شدن هوای مانده و از بین بردن رطوبت کمک می کند.

دید بهتری به بیرون دارید

این مزیت به استفاده از شیشه در ساخت درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای بر می گردد. خصوصا اگر شیشه ها شفاف باشند، شما دید بهتری به بیرون خواهید داشت. در صورتی که ساختمان رو به فضای سبز باشد، زاویه دید زیبا و قابل توجهی خواهید داشت.

برای آشنایی با درب اتوماتیک پارکینگ به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.
درب اتوماتیک مثلثیدرب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای چگونه کار می کند؟

همانطور که بالا اشاره کردیم درب های زاویه ای به بهره وری بهتر از ساختمان کمک می کنند. این نوع در اتوماتیک مثل هر درب کشویی دیگری مزایای خاصی دارند و برای انواع ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. برای ساخت این درب ها از پانل استفاده می شوند. این پانل ها در دو جهت جا به جا می شوند. درب اتوماتیک مثلثی مثل هر درب دیگری برای عملکرد بهتر به تعمیرات و سرویس نیاز دارد. برای تعمیرات باید پانل ها را از قاب خارج کنید. به یاد داشته باشید که درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای باید به صورت مرتب تمیز شود. این خیلی مهم است که مسیر حرکت درب ها تمیز و بدون مانع باشد. قفل های مخصوصی که برای بستن این درب ها استفاده می شوند، در امنیت آن نقش مهمی را ایفا می کنند.

استفاده از شیشه ها برای ساخت درب اتوماتیک مثلثی

معمولا استفاده از این درب ها در ساختمان های مدرن کاربرد دارد. شیشه یک ماده انعطاف پذیر است که به شکل ها و رنگ های مختلفی تولید می شود. شما می توانید متناسب با نیازتان شیشه ها را طراحی یا خریداری کنید. شیشه هایی مثل لمینت، دو جداره و سه جداره از جمله شیشه هایی هستند که برای تامین امنیت ساختمان به کار می آیند. آن ها در برابر ضربه و آسیب بسیار مقاوم هستند. در صورت امکان می توانید هر یک از آن ها را برای نصب درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی به کار بگیرید. علاوه بر آن انواع رنگ و نقش روی شیشه قابل اجراست. شما می توانید رنگ شیشه را متناسب با دکور داخلی ساختمان انتخاب کنید. علاوه بر آن اگر یک ساختمان تجاری یا اداری دارید، حک کردن نام لوگو روی شیشه یک کار هوشمندانه است. به این شکل به معرفی برند خود کمک خواهید کرد. هر یک از این اقدامات را می توانید به صورت سفارشی روی درب اتوماتیک مثلثی اعمال کنید.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای

قیمت درب های شیشه ای زاویه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از مهم ترین این عوامل اندازه درب است. هر چقدر درب بزرگ تر باشد، از مواد اولیه بیشتری برای ساخت آن استفاده شده است. پس از آن گزینه های سفارشی سازی می تواند بر لیست قیمت درب اتوماتیک ایرانی اثر بگذارد. نکته مهمی که درباره انتخاب و خرید درب شیشه ای زاویه ای وجود دارد، کیفیت مواد اولیه آن است. از همین رو باید به آن دقت کافی داشته باشید. کیفیت بالای درب به معنای دوام و مقاومت آن خواهد بود.

در نهایت با استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی از مزایای زیادی بهره مند خواهید شد. این درب با استفاده از سنسور ها کار می کند و با نزدیک شده به آن باز می شود. درب اتوماتیک مثلثی جای کمی نیاز دارد و در گوشه های ساختمان نصب می شود. با استفاده از آن می توانید در جهت بهره وری بهتر انرژی و گردش هوا اقدام کنید. درب اتوماتیک با سرعت عمل بالا و صدای کمی که دارد، کیفیت زندگی و تردد در ساختمان را افزایش می دهد. با استفاده از آن می توانید ترافیک رفت و آمد افراد را تا حد زیادی کنترل کنید.

این روزها کاربرد درب اتوماتیک بسیار زیاد شده است. این در با حسگر باز و بسته می‌شود و نیازی به دخالت دست ندارد. یکی از محبوب‌ترین مدل‌های درب اتوماتیک «درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی» است. در ادامه درب اتوماتیک مثلثی را با یکدیگر بیشتر خواهیم شناخت.

درب‌های اتوماتیک به درب اتوماتیک شیشه ای، پارکینگی و کره‌ای تقسیم می‌شوند. کار با این درب‌ها راحت است. درب‌های اتوماتیک امنیت قابل قبول و طرح‌های متنوعی دارند. در میان درب‌های اتوماتیک، درب اتوماتیک شیشه ای محبوبیت زیادی پیدا کرده است. از انواع این درب‌ها می‌توان به درب اتوماتیک مثلثی یا زاویه ای، تاشو کرو، گردان، تلسکوپی و کشویی اشاره کرد.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد. در بازار مدل‌های درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای بسیار متنوع است. هر کدام از آن‌ها از لحاظ جنس، موتور، ابعاد، تیغه و برند فرق می‌کنند. قیمت درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی مد نظر شما با توجه به این ملاک‌ها تعیین می‌شود. هنگام خرید درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی حتماً از ضمانت کالا مطمئن شوید تا در صورت بروز مشکل بتوانید پیگیری‌های لازم را انجام دهید.

طراحی درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای

طراحی درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی بسیار دقیق و هوشمندانه است. درب اتوماتیک مثلثی دو بخش اصلی دارد که زاویه را تشکیل می‌دهند. درب اتوماتیک شیشه ای دارای دولت است و به شکل رأس مثلث در مجاورت هم قرار می‌گیرند.

درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای با یک اپراتور واحد کار می‌کند. درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی محدودیتی از لحاظ زاویه ندارد اما معمولاً زاویه آن بین ۹۰ تا ۱۷۵ درجه متغیر است. درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی بیشترین فضا را برای ورود و خروج دارد. از درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای معمولاً برای نمایشگاه‌ها، مراکز خرید یا مراکز اداری استفاده می‌شود.

درب اتوماتیک مثلثی و ویژگی‌های آن

فضاهایی که زاویه دار هستند و در کنج قرار گرفتند معمولاً از درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی استفاده می‌کنند.

درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای از ورود گرد و غبار و ریز گردها به داخل فضای مدنظر جلوگیری می‌کند.

این درب‌ها آلودگی صوتی را تا حد ممکن کاهش می‌دهند.

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی دارای باتری‌های مخصوصی است و مشکلی با تردد زیاد مردم ندارد.

درب اتوماتیک مثلثی می‌تواند همیشه باز باشد.

درب اتوماتیک مثلثی قابلیت قفل شدن دارد.

شما می‌توانید تنظیمات درب اتوماتیک مثلثی را روی یک سو تردد بگذارید.

تفاوت اصلی درب اتوماتیک مثلثی با درب اتوماتیک کشویی در این است که درب اتوماتیک مثلثی حالت زاویه دار دارد اما درب کشویی به‌صورت خطی باز و بسته می‌شود؛ همچنین درب اتوماتیک مثلثی حسگر ماکروویوی دارد اما درب کشویی دارای حسگر خطی است.

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی و مزایای آن

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی دارای سیستم کنترل تصویری است.

درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای امنیت قابل قبولی دارد.

درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای با فشردن یک دکمه سریعاً قفل می‌شود.


مطالعه بیشتر: درب اتوماتیک منحنی


مقالات مشابه

کیفیت ماندگار است

Aluminum door, window and facade