×

به اشتراک بگذارید

  • درب کرکره برقی

قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای این روزها از جالش های مهم در بازار درب کرکره برقی به‌شمار می‌آید. انواع درب کرکره برقی از محصولات کاربردی و پرطرفدار بین عموم بوده و یافتن قیمت مناسب کرکره برقی (بهترین قیمت) نیز به تبع آن اهمیت بالایی یافته است.آلومات درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای را با بهترین قیمت ارائه می دهد.

کرکره برقی (بهترین قیمت) را می‌توان با توجه به نکات مهم و کلیدی در بازار تهیه کرد. قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای بسیار مهم است، اما پیش از آن لازم است بدانیم درب کرکره برقی اصولا چطور عمل می‌کند؟

آشنایی با ویژگی‌های درب‌های کرکره برقی (بهترین قیمت)

سالیان پیش در مغازه‌ها یا پارکینگ‌ها از کرکره‌های قدیمی و سنتی و پر سر و صدا استفاده می‌شد. اما در حال حاضر دیگر از کرکره‌های قدیمی خبری نیست و صاحبان کسب و کار از درب کرکره برقی استفاده می‌کنند. با توجه به اینکه هزینه‌ بخش با اهمیتی از خرید کالاهای مختلف است؛ قصد داریم در این مطلب به معرفی و بررسی قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

برای آشنایی با درب اتوماتیک به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای این روزها از جالش های مهم در بازار درب کرکره برقی به‌شمار می‌آید. انواع درب کرکره برقی از محصولات کاربردی و پرطرفدار بین عموم بوده و یافتن قیمت مناسب کرکره برقی (بهترین قیمت) نیز به تبع آن اهمیت بالایی یافته است.

درب کرکره برقی چیست؟

با ورود ابزارهای نوین و تجهیزات پیشرفته، کرکره برقی (بهترین قیمت) وارد بازار شد و توانست جایگزین مناسبی برای کرکره‌های سنتی و قدیمی باشد. کرکره‌های قدیمی از آهن ساخته می‌شد و در برابر عوامل محیطی مقاومت کمی داشت در حالی‌که درب کرکره برقی جدید از آلومینیوم ساخته می‌شود و در مقابل عوامل آسیب‌رسان مقاومت بالایی دارند و به زودی خراب نمی‌شوند.

در چه مکان‌هایی می‌توانیم کرکره برقی (بهترین قیمت) نصب کنیم؟

درب کرکره برقی را بدون محدودیت می‌توان برای درب پارکینگ منازل و ویلاها، ساختمان‌های تجاری و اداری یا مجتمع‌های بزرگ آپارتمانی و برج‌ها نصب کرد. از طرف دیگر قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای بالا نیست و همین ویژگی باعث می‌شود همه‌ی افراد از پس خرید آن بربیایند.

آلومات از بهترین شرکت درب اتوماتیک در ایران است.

درب کرکره برقی به‌صورت خودکار باز و بسته شده و معمولاً در فروشگاه‌ها، مغازه‌ها و پارکینگ‌ها استفاده می‌شود. درب کرکره برقی مزایای زیادی دارد که برخی از مهم‌ترین و موثرترین آنها بر کرکره برقی (بهترین قیمت) عبارتند از:

راحتی: درب کرکره برقی را می‌توان با استفاده از ریموت کنترل باز و بسته کرد، که بسیار راحت‌تر از باز و بسته کردن درب‌های دستی عمل می‌کند. این مورد نقش زیادی در کرکره برقی (بهترین قیمت) دارد.

امنیت: درب کرکره برقی نسبت به درب‌های دستی ایمن‌تر بوده و به‌راحتی نمی‌توان آن را شکست یا باز کرد.

دوام: درب کرکره برقی اغلب از مواد بادوام ساخته شده و در برابر شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت است. موضوعی که در تعیین قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای و مشخص کردن کرکره برقی (بهترین قیمت) نقش دارد.

عایق: درب کرکره برقی به‌عنوان عایق عمل کرده و به کاهش هزینه‌های انرژی کمک می‌کند، اما در مقابل در نمونه های برتر قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای بیشتر است.

درب کرکره برقی و اجزای آن

برای انتخاب کرکره برقی (بهترین قیمت) باید با ویژگی‌های مرغوب‌ترین کرکره‌ها و اجزای آن آشنا شویم. کرکره برقی باید با استفاده از بهترین تیغه و موتور طراحی شود تا بتواند ضمن جلب رضایت مشتری کارکرد مناسبی داشته باشد.

• تیغه کرکره برقی

بهترین تیغه کرکره برقی باید بیش از حد سبک و نازک نباشد تا مقاومت مطلوبی داشته باشد و با ضربه دچار تورفتگی یا تغییر شکل نشود. زیرا تیغه‌های نازک در برابر آسیب به زودی دچار خط و خش می‌شوند و تغییر شکل می‌دهند.

• موتور کرکره برقی

همچنین موتور کرکره برقی باید قدرت جابه‌جا کردن کرکره را داشته باشد و بتواند به راحتی آن را بالا و پایین ببرد. با اینکه ممکن است موتور به صورت دوره‌ای نیاز به رگلاژ کردن و تنظیم داشته باشد، اما نباید در مدت زمان کوتاه نیاز به تعویض داشته باشد.

• ریل کرکره برقی

ریل قسمتی از کرکره برقی است که تیغه‌ها داخل آن قرار می‌گیرند و باعث هدایت کرکره به بالا و پایین می‌شوند. داخل ریل‌ها پلاستیکی محافظ قرار دارد که از ساییده شدن تیغه‌ها به یکدیگر و ایجاد سر و صدا جلوگیری می‌کند. جنس ریل‌ها هم از آلیاژهای آهن و آلومینیوم است.

• ریسیور

ریسیور مرکز کنترل اصلی کرکره برقی است که تمام فرمان‌های ارسال شده به موتور را با یک ریموت تنظیم و ارسال می‌کند و در عملکرد کرکره نقش دارد. اجزای دیگر کرکره‌های برقی شامل جاقفلی، کپس، شفت یا لوله وسطی، یاتاقان و صفحه پلیت است.

مطالعه بیشتر: درب اتوماتیک کشویی


درب  کرکره برقی
مزایای نصب درب کرکره برقی چیست؟

برای جایگزین کردن درب‌های کرکره‌ای برقی لازم است دلایلی وجود داشته باشد تا مشتریان نسبت به خرید این محصول تمایل پیدا کنند. موارد زیر مهم‌ترین مزایای خرید درب‌های کرکره برقی (بهترین قیمت) است.

امنیت بیشتر درب کرکره اتوماتیک

کرکره برقی (بهترین قیمت) نسبت به کرکره‌های قدیمی امنیت بیشتری دارد و احتمال سرقت را کم می‌کنند. کسانی که می‌خواهند از اموال و دارایی خود در مغازه‌ها محافظت کنند یا می‌خواهند امنیت خودروهای داخل پارکینگ را حفظ کنند با در نظر گرفتن قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای اقدام به نصب آن می‌کنند. چون می‌دانند در عوض هزینه‌ای که برای نصب درب کرکره برقی صرف می‌کنند می‌توانند امنیت اموال خود را حفظ کنند.

ظاهری شیک و مدرن

یکی دیگر از مزایای مهم نصب درب کرکره برقی این است که باعث می‌شود ظاهر ساختمان یا مغازه شیک و زیبا شود. به همین دلیل کسانی که طرفدار نمای زیبا هستند با در نظر داشتن بالا بودن قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ‌ای اقدام به خرید آن می‌کنند.جک درب اتوماتیک از بخش های مهم درب می باشد.

کرکره برقی (بهترین قیمت)

استفاده از کرکره‌های معمولی نیاز به دخالت نیروی انسانی دارد و یک نفر باید آن‌ها را بالا و پایین بکشد. اما با نصب کردن کرکره برقی (بهترین قیمت) دیگر نیازی به دخالت نیروی انسانی وجود ندارد و به راحتی می‌توان با استفاده از نیروی الکتریکی کرکره‌ها را بالا و پایین کشید.

حتی در صورتی‌که برق قطع شود هم می‌توان از درب کرکره برقی استفاده کرد. زیرا این درب‌ها مجهز به منبع ذخیره برق هستند و در مواقع اضطراری می‌توان از آن استفاده کرد.

قابل استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف

مزیت استفاده از درب کرکره برقی این است که منطقه جغرافیایی محدودیتی برای نصب آن ایجاد نمی‌کند و تغییرات شرایط جوی موجب خراب شدن آن نمی‌شود.

دوام و ماندگاری بالا

یکی از موارد با اهمیت در انتخاب و خرید یک محصول طول عمر آن است. همه ما انتظار داریم با خرید کرکره برقی (بهترین قیمت) بتوانیم تا مدت طولانی از آن استفاده کنیم. درب‌های کرکره برقی استحکام قابل قبولی دارد و با استفاده کردن و بالا و پایین رفتن آسیب نمی‌بیند. به همین دلیل مشتریان قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای هر چقدر هم باشد می‌پردازند چون نگران خراب شدن آن نیستند.

مقاوم در برابر آلودگی محیطی

کرکره برقی (بهترین قیمت) مانع خوبی برای نفوذ گرد و غبار به داخل ساختمان است. درحالی‌که درب‌ یا کرکره معمولی درزهایی دارد که موجب ایجاد آلودگی محیطی می‌شود و مشکلاتی را برای کاربران ایجاد می‌کند. کسانی که به نظافت محیط اهمیت می‌دهند بهتر است در ازای پرداخت قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای محیط مورد نظر را از گرد و غبار محافظت کنند.

قابل شستشو بودن تیغه‌های کرکره برقی

درصورتی‌که باران یا گرد و غبار باعث کثیف شدن کرکره برقی شود می‌توان با استفاده از آب آن را شستشو و تمیز کرد. چون آب باعث زنگ زدن و خراب شدن کرکره‌ها نمی‌شود.

جلوگیری از ایجاد آلودگی صوتی

کرکره برقی (بهترین قیمت) به میزان موثری در کاهش آلودگی صوتی تاثیرگذار است. زیرا این کرکره‌ها برخلاف کرکره‌های آهنی و قدیمی بدون ایجاد سر و صدا بالا و پایین می‌روند.

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو از بهترین انواع درب برای محیط های کم جا می باشد.


قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای

معمولاً اولین سوال خریداران درب کرکره برقی این است قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای چقدر است یا چگونه می‌توانند کرکره برقی (بهترین قیمت) نصب کنند. اما نکته‌ی با اهمیت این است که عوامل موثر بر قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای چیست و چه تاثیری بر قیمت درب کرکره برقی می‌گذارد.

موارد زیر مهم‌ترین عواملی هستند که قیمت کرکره برقی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

اندازه‌ی کرکره برقی

مهم‌ترین عاملی که قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای را تحت تاثیر قرار می‌دهند سایز یا اندازه‌ی آن است. انتظار می‌رود هر چقدر اندازه‌ی درب کرکره بزرگتر باشد قیمت آن هم بالاتر رود. چون بزرگتر شدن سطح مقطع درب کرکره‌ای به معنای استفاده از متریال بیشتر و قیمت بالاتر است.

کیفیت یراق آلات کرکره برقی

برای خرید کرکره برقی (بهترین قیمت) باید به کیفیت و مرغوبیت یراق آلات و تجهیزاتی که در ساخت کرکره برقی استفاده دقت کنیم. قاعدتاً هر چقدر کیفیت تجهیزات به کار رفته بیشتر باشد درب کرکره برقی با دوام‌تر خواهد بود و رضایت مشتری جلب می‌شود. به همین جهت به مشتریان توصیه می‌شود در بررسی قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای حتماً به جنس یراق آلات هم دقت کنند.

نوع موتور کرکره برقی

یکی از مهم‌ترین قطعات کرکره برقی (بهترین قیمت) موتور آن است که در صورت با کیفیت بودن می‌تواند بدون ایجاد مشکل کار کند. دو نوع موتور در طراحی و ساخت کرکره برقی مورد استفاده قرار می‌گیرد که بر قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای تاثیرگذار است.

موتور توبلار با اینکه قیمت پایینی دارد اما برای کرکره‌های سبک وزن و کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد و به دفعات کمتری باید آن را بالا و پایین ببریم. اما موتورهای ساید قیمت بالاتری دارند و بر خلاف موتورهای توبلار در مواقع قطعی برق هم می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. اما مزیت این موتورها این است که استفاده‌ی طولانی مدت و بالا و پایین رفتن زیاد موجب خراب شدن آن نمی‌شود.

قیمت خرید درب اسلایدینگ به عوامل زیادی بستگی دارد که برای اطلاع با کارشناسان ما تماس بگیرید.


درب کرکره برقی و گارانتی و خدمات پس از فروش

یکی دیگر از عواملی که بر قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای تاثیرگذار است گارانتی و خدمات پس از فروش است. برخی از شرکت‌های تولید کننده برای کرکره برقی گارانتی ارائه می‌کنند تا درصورت هر گونه اشکال در کارکرد کرکره‌ها مشتری بتواند به راحتی مشکل را حل کند. البته برای خرید کرکره برقی (بهترین قیمت) با ضمانت باید مبلغ بیشتری بپردازید.

نوع تیغه‌ی مورد استفاده در کرکره برقی

برای ساخت کرکره برقی از تیغه‌های مختلفی استفاده می‌شود که هر کدام از آن‌ها قیمت متفاوتی دارند. تیغه‌های گالوانیزه، آلومینیوم و تیغه‌های فولاد تقریبا قیمت یکسانی دارند. البته تیغه‌های آلومینیوم نسبت به انواع دیگر مقاومت بیشتری دارد و دیرتر خراب می‌شود. اما کسانی که بودجه محدودی در اختیار داشته باشند و قصد داشته باشند قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای مناسب‌تر باشد می‌توانند کرکره برقی با تیغه پلی کربنات نصب کنند.

مطالعه بیشتر: درب اتوماتیک منحنی

درب کرکره برقی از ملزومات کاربردی و مفیدی است که در چند دهه گذشته با استقبال بالایی از طرف کاربران روبرو بوده و نقش عمده ای در راحتی و سرعت بخشیدن به تردد در ساختمان و پارکینگ داده است. کرکره برقی را می‌توان با بهترین قیمت تهیه نمود، به شرط آنکه برای این کار از سایت‌های معتبر و کارشناسان فروش حاضر در آنها کمک گرفته شود.

قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای بستگی به عوامل گوناگونی دارد که هنگام خرید انواع درب کرکره برقی به آنها اشاره می‌شود.

هم‌چنین کیفیت تولیدات این محصول و نام و اعتبار برند سازنده بر قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای اثر دارد.

در این مطلب به معرفی درب کرکره برقی و بیان و بررسی فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای پرداختیم.

درب کرکره برقی و کاربرد آن

ورود به پارکینگ و خروج از آن را می‌توان با استفاده از درب کرکره برقی با سرعت بیشتر و بدون نیاز به پیاده شدن از خودرو انجام داد، آن هم با اطمینان از کیفیت انجام کار و ایمنی محل پارکینگ که این روزها نقش مهمی در هر ساختمان ایفا می‌کند. 

این موضوع در سال‌های اخیر به اقبال عمومی از محصولات درب کرکره برقی منجر شده و در بالا رفتن قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای نیز تاثیر زیادی داشته است. از طرفی تنوع محصولات درب‌های اتوماتیک، راه را برای خرید این تولیدات توسط عموم مردم باز کرده و بازار خرید و فروش برای درب اتوماتیک پارکینگ را داغ کرده است. 

درب اتوماتیک شیشه ای از دیگر انواع درب های اتوماتیک است.با تنوع درب کرکره برقی آشنا شویم!

انواع مختلفی از درب کرکره برقی وجود دارد، که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. موضوعی که طبعا بر قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای اثر داشته و یافتن کرکره برقی (بهترین قیمت) را به یکی از چالش های بازار تبدیل می‌کند.


برخی از رایج‌ترین انواع درب کرکره برقی بسته به نوع و نرخ کرکره برقی (بهترین قیمت) عبارتند از:

• درب کرکره برقی آلومینیومی: این نوع کرکره برقی از آلومینیوم ساخته شده است و سبک و بادوام است و جزو کرکره برقی (بهترین قیمت) محسوب می‌شود.

• درب کرکره برقی پلی کربنات: این نوع کرکره برقی از پلی کربنات ساخته شده است و شفاف است. کرکره برقی (بهترین قیمت) از این نوع را می‌توان از برندهای معتبر عرضه‌کننده تهیه کرد

• درب کرکره برقی فوم دار: این نوع کرکره برقی از فوم ساخته شده است و عایق است. موضوعی که بی‌شک بر تعیین کرکره برقی (بهترین قیمت) موثر است.


قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای و فاکتورهای موثر بر آن

قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ایب سته به نوع، اندازه و مواد مورد استفاده در آن متفاوت است. با این حال، در کل انواع درب کرکره برقی یک سرمایه‌گذاری مقرون‌به‌صرفه محسوب می‌شود، زیرا این نوع درب‌ها هزینه‌های انرژی را کاهش داده و امنیت را افزایش دهند.


قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

نوع تیغه کرکره برقی: تیغه های کرکره برقی از مواد مختلفی مانند آلومینیوم، فولاد و پلی کربنات ساخته می‌شوند و هر نوع تیغه قیمت متفاوتی دارد. موضوعی که به طور مستقیم بر قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای اثر دارد.

اندازه کرکره برقی: اندازه کرکره برقی نیز بر قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای تأثیر می‌گذارد. کرکره‌های بزرگتر طبعا گران‌تر از انواع کوچکتر هستند.

نوع موتور کرکره برقی: تنوع موتور کرکره برقی نیز از انواع مختلفی ساخته شده و هر نوع موتور قیمت متفاوتی دارد. این موضوع نیز بر قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای اثر می‌گذارد.

تعداد سنسورهای کرکره برقی: درب کرکره برقی با تعداد سنسورهای مختلف در دسترس است. هر سنسور قیمت متفاوتی دارد و در مجموع بر قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای اثر می‌گذارد.

برای آشنایی با پنجره ترمال بریک به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

جمع بندی

یکی از تجهیزاتی که در ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد درب کرکره برقی است. خریداران قبل از انتخاب و نصب کرکره‌ها به مواردی نظیر کیفیت قطعات یا قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره‌ ای توجه می‌کنند و سعی می‌کنند مناسب‌ترین کرکره برقی (بهترین قیمت) را انتخاب کنند. هدف ما از ارائه این مطلب این بود که یک راهنما برای خرید کرکره اتوماتیک در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم این راهنما اطلاعات کافی دراختیارتان قرار دهد.


کیفیت ماندگار است

Aluminum door, window and facade