×

به اشتراک بگذارید

  • قیمت درب اتوماتیک

امروزه درب‌ اتوماتیک  به دلیل مزایا و ویژگی‌هایی که دارد، مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. به‌طوری‌که در حال حاضر شاهد تقاضای زیادی برای خرید این درب‌ها هستیم. درب‌های اتوماتیک در انواع مختلف و ابعاد گوناگونی ساخته می‌شوند و هر یک از آن‌ها قیمت مختلفی دارند. طیف گسترده‌ای از قیمت درب اتوماتیک، باعث سردرگمی خریداران شده و تفاوتی که در بین قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای در تهران با سایر شهرها وجود دارد بر این سردرگمی می‌افزاید. در نتیجه مردم در زمان خرید این درب‌ها به دنبال لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای یا هر نوع دیگر از آن، می‌گردند. به همین جهت در این مقاله تصمیم گرفتیم بررسی کاملی از درب اتوماتیک به همراه قیمت داشته و لیست قیمت درب اتوماتیک ایرانی و خارجی را برای شما ارائه دهیم. اگر شما نیز به دنبال قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای هستید، پس در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

تعیین قیمت درب اتوماتیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. به‌عنوان‌مثال نوع درب اتوماتیک، ابعاد و اندازه آن، متریال و ... از جمله از عوامل تعیین کننده قیمت درب اتوماتیک هستند. در واقع قیمت درب اتوماتیک توسط کارخانه سازنده و فروشگاهی که محصول را ارائه می‌دهد، تعیین می‌شود. شایان ذکر است که قیمت درب اتوماتیک صرفاً نشان دهنده کیفیت ساخت محصول نبوده و چه بسا محصولاتی با قیمت کمتر، کیفیتی بهتری دارند. به دلیل عدم ثبات قیمت درب اتوماتیک، به خریداران توصیه می‌کنیم که حین خرید، در ابتدا از چند فروشگاه معتبر قیمت درب اتوماتیک را جویا شده و سپس به خرید آن اقدام کنید. نوع درب اتوماتیک و متریالی که از آن برای ساخت این درب‌ها استفاده می‌شود، تأثیرگذارترین عوامل در تعیین قیمت درب اتوماتیک هستند. در ادامه با بررسی دقیق‌تر لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای و قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای در تهران و سایر شهرها، بازه مناسبی از قیمت درب اتوماتیک را برای شما ارائه خواهیم داد.

آلومات تولیدی درب اتوماتیک شما را در خرید انواع درب راهنمایی می کند.


درب اتوماتیک به همراه قیمت

خرید یک محصول با کیفیت درب اتوماتیک به همراه قیمت مناسب یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خریداران است. اکثر فروشگاه‌ها برای خریداران، لیستی از محصولات درب اتوماتیک به همراه قیمت آن را ارائه می‌دهند تا افراد بتوانند به طور کامل درب اتوماتیک به همراه قیمت آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنند. ارائه نوع درب اتوماتیک به همراه قیمت آن برای فروشگاه‌ها یک مزیت بسیار خوب به شمار می‌رود چرا که باعث می‌شود مردم بتوانند محصولات مختلف آن‌ها را دیده و با مقایسه قیمت‌ها به خرید از همان فروشگاه اقدام کنند. اگر شما قصد خرید این محصولات را دارید بایتی بدانید که درب اتوماتیک به همراه قیمت آن مدام در حال نوسان بوده و ثبات قیمتی ندارد. اگر به دنبال درب اتوماتیک به همراه قیمت آن هستید بایتی بدانی که قیمت این درب‌ها از 3 میلیون تومان شروع می‌شوند و با بزرگ‌تر شدن ابعاد یا بهتر شدن متریال بر قیمت آن‌ها افزوده می‌شود.

قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای

درب اتوماتیک شیشه‌ای از جمله از شایع‌ترین نوع درب‌های اتوماتیک است که از آن‌ها در مجتمع‌های مسکونی، تجاری، ورزشی، هتل‌ها، مراکز خرید و پاساژها و ... به وفور استفاده می‌شود. قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای به دلیل تقاضا و عرضه زیاد، متفاوت است. به‌طوری‌که ممکن است یک فروشگاهی این محصول را به یک قیمت مشخصی بفروشد و فروشگاه دیگر قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای را 2 برابر قیمت فروشگاه قبلی تعیین کند. در واقع قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای بسته به عوامل مختلفی تعیین می‌شود.

مطالعه بیشتر: جک درب اتوماتیک

 عوامل مؤثر در تعیین نهایی قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای 

متریال

نوع و کیفیت متریالی که برای ساخت انواع مختلفی از درب‌های شیشه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد با همدیگر متفاوت هستند. طبیعتاً هر چقدر جنس متریال و کیفیت مواد اولیه بهتر باشد، قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای نیز بیشتر خواهد بود.

ضخامت شیشه

امروزه بیشتر برای درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای از شیشه‌های 10 میلی متری استفاده می‌شود. برخی از مؤسسات یا ادارات دوست دارند درب‌های خود را با شیشه‌های ضخیم‌تر، مثلاً 20 میلی متری سفارش دهند. هر چقدر ضخامت یک نوع از شیشه بیشتر باشد، قیمت نهایی درب نیز بیشتر خواهد شد. حتی در برخی مواقع به دلایل امنیتی، افراد درب‌های اتوماتیم از جنس شیشه ضد گلوله خریداری می‌کنند که قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای از این نوع بیشتر از انواع دیگر است.

نوع بدنه

نوع قالب و بدنهٔ درب که شیشه را درون خود نگه می‌دارد متفاوت بوده و می‌تواند بر قیمت نهایی این درب‌ها اثر بگذارد. نوع فریم و جنسی که دارد باعث کم یا زیاد شدن قیمت در درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌شود. با اینکه امروزه بدنه اثر این درب‌ها از آلومینیوم ساخته می‌شود، اما با این همه حال نوسانات قیمت آلومینیوم در بازار، باعث ایجاد تغییراتی در قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌شود.

نوع شیشه

نوع شیشه و جنسی که دارد یکی دیگر از عواملی است که باعث ایجاد تغییراتی در لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌شود. هر چقدر نوع شیشه و کیفیت ساخت شیشه بالاتر باشد، قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. در نتیجه اگر در لیست قیمت درب اتوماتیک ایرانی، درب‌هایی با مشخصات یکسان اما قیمت‌های مختلفی مشاهده می‌کنید احتمالاً این اختلاف قیمت به‌خاطر نوع شیشه‌ای است که در درب چشمی استفاده شده است.

ابعاد و اندازه درب

از دیگر عواملی که باعث ایجاد تغییراتی در لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌شود، ابعاد و اندازه‌های درب شیشه‌ای است. هر چقدر محیطی که برای نصب درب در نظر گرفتید بزرگ‌تر باشد، قیمت بالاتری نیز باید بپردازید. شایان ذکر است که در برخی از مواقع اختلاف قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای در تهران با سایر شهرها به ابعاد و اندازه درب‌ها بر می‌گردد. چرا که در تهران اکثر فروشگاه‌ها فضای بسیار بزرگی را برای درب‌های خود در نظر می‌گیرند حال آنکه در شهرهای دیگر این فضا برای نصب درب به همان اندازه بزرگ و وسیع نیست.

تجهیزات درب

درب‌های اتوماتیک از به هم پیوستن تجهیزات مختلف نظیر گیربکس، برد الکترونیک، موتور الکتریکی، شستی کنترل دستی، تجهیزات ایمنی، ریموت کنترل و... تشکیل می‌شود. بدیهی است که کیفیت و کارایی هر کدام از و...

شایان ذکر است که امکان دارد عوامل دیگری نیز در تعیین لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای دخیل باشند. اما ما در این جا فقط مهم‌ترین و اثرگذارترین موارد را ذکر کردیم.قیمت درب اتوماتیک
لیست قیمت درب اتوماتیک ایرانی

امروزه درب‌های اتوماتیک خارجی و ایرانی در بازار ایران توزیع می‌شوند. درب‌های اتوماتیک خارجی بنا به نوسانات ارز و دلایل دیگر از انواع ایرانی گران‌تر هستند. از این رو بسیاری از افراد هنگام خرید تمایل دارند تا لیست قیمت درب اتوماتیک ایرانی را بررسی کنند تا موارد مدنظر خود را از بین آن انتخاب کنند. هر فروشگاهی برای خود لیست قیمت درب اتوماتیک ایرانی منحصر به فردی دارد از این رو بهتر است هنگام خرید از فروشگاه‌های مختلف قیمت‌های آن‌ها را با خود بررسی کنید.درب اتوماتیک فروشگاهی از انواع درب اتوماتیک می باشد.

با مشاهده لیست قیمت درب اتوماتیک ایرانی می‌توان به این نتیجه رسید که تنوع این محصولات حتی در ایران نیز بسیار بالا بوده و اختلاف قیمت‌های زیادی در بین انواع آن‌ها دیده می‌شود. به‌عنوان‌مثال دب اتوماتیکی ممکن است بین 50 الی 60 میلیون تومان هزینه بر باشد در حالی که نوعی دیگری از درب اتوماتیک تنها با 7 میلیون تومان نصب و آماده کار شود.

شایان ذکر است که لیست قیمت درب اتوماتیک ایرانی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم تنها یک نمونه بوده و جهت آشنایی شما با محدوده قیمت‌ها ارائه شده است. در نتیجه اگر به هر فروشگاهی که مراجعه کنید می‌توانید لیست قیمت درب اتوماتیک ایرانی آن فروشگاه را مشاهده کرده و در صورت نیاز به خرید از آنها اقدام کند. همچنین بسیاری از افراد با مقایسه لیست قیمت درب اتوماتیک ایرانی با نمونه‌های خارجی، فکر می‌کنند درب‌های ایرانی از کیفیت پایینی برخوردار هستند. حال اینکه این درب‌ها با اینکه قیمت کمتری دارند اما رقیب بسیار سرسختی برای نمونه‌های خارجی محسوب می‌شوند از این رو شما می‌توانید با خیالی آسوده و راحت به برسی لیست قیمت درب اتوماتیک ایرانی و خرید محصول ایرانی مدنظر خود اقدام کنید.

قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای در تهران

بسیاری از افرادی که به خرید این نوع از درب‌ها تمایل دارند به دنبال قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای در تهران هستند تا آن را با قیمت‌های شهر خود مقایسه کنند و در نهایت خرید اقتصادی و مقرون به‌صرفه‌ای داشته باشند. در واقع قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای در تهران به دلیل فضای رقابتی پایین‌تر از شهرهای دیگر بوده و همچنین درب‌های ساخته شده از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار هستند. اگر شما ساکن شهر تهران هستید می‌توانید به راحتی و با خیالی آسوده قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای در تهران را در فروشگاه‌های مختلف بررسی کرده و هر کدام از آن‌ها برایتان معقول‌تر بود، اقدام به خرید کنید. همچنین اگر در شهرهای دیگری زندگی می‌کنید و پس از بررسی قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای در تهران به این نتیجه رسیدید که قیمت‌های شهر تهران به‌صرفه‌تر و اقتصادی تر است، می‌توانید خریدهای خود را از این شه انجام دهید. چرا که بسیاری از فروشگاه‌ها خدمات نصب و راه اندازی در سایر شهرها مخصوصاً شهرهای مجاور نظیر کرج، قم، ورامین و ... را ارائه می‌دهند. همچنین اگر فروشگاهی که از خریداری می‌کنید، به شهری جز تهران خدمات نصب و راه اندازی ارائه ندهد شما می‌توانید در بو اجزای آن را خریداری کرده و از آن‌ها بخواهید که این محصول را به شهر شما ارسال کنید. پس از رسیدن مرسوله به دستتان می‌توانید از سایر افرادی که در شهرتان در این حوزه کار می‌کنند برای نصب و راه اندازی درب اتوماتیک بهره بگیرید. البته بایتی در بررسی قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای در تهران هزینه‌های مربوط به حمل نقل، نصب و اه اندازی و... را نیز مدنظر قرار دهید تا ببینید خرید شما واقعاً صرفه اقتصادی دارد یا خیر.

لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای

افرادی که به دنبال خرید درب اتوماتیک شیشه ای و راه اندازی درب اتوماتیک برای مجتمع‌های مسکونی، اداری و... خود هستند مدام به دنبال لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌گردند تا بتوانند هزینه‌های نصب درب را محاسبه کنند. در واقع بنا به دلایلی که پیش‌تر ذکر کردیم لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای هر روزه دچار نوساناتی می‌شود و نمی‌تواند یک لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای با قیمت‌های ثباتی تعیین و منتشر کرد. از این رو بسیاری از مراکز فروش این درب‌ها، روزانه لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای را برای مشتریان خود ارائه داده و روز بعد تغییرات انجام شده در قیمت‌ها را اعمال می‌کنند. از این رو برای افرادی که قصد خرید درب اتوماتیک دارند پیشنهاد می‌شود پس از قطعی شدن تصمیم خود مبنی بر خرید درب اتوماتیک به فروشگاه‌های برگزیده مراجعه کرده و لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای را با کیفیت درب‌هایی که دارند مقایسه کنند، تا بتوانند علاوه بر یک خرید اقتصادی و مقرون به صرفه، محصولی با دوام و کیفیت بالایی داشته باشند. در بررسی لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای به این نتیجه می‌رسیم که اغلب درب‌ها از قیمتی 5 میلیون تومان به بالاتر برخوردار هستند.

امروزه که به دلیل مزایا و ویژگی‌های بی نظیر درب‌های اتوماتیک استفاده از این محصولات بسیار گسترش یافته، شرکت‌های مختلف زیادی تأسیس شده‌اند که به کار تولید و توزیع این نوع درب‌ها مشغول باشند. از سوی دیگر در سطح شهرهای مختلف، فروشگاه‌های گوناگونی به وجود آمده و به کار فروش، نصب و راه اندازی این محصولات مشغول هستند. به دلیل تنوع بسیار بالای محصولات و گوناگونی شرکت‌های سازنده و مراکز فروش، لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای ثباتی نداشته و هر فروشگاهی بسته به نوع درب‌ها و عوامل دیگر، قیمتی را برای محصولات خود تعیین می‌کند. از این رو بسیاری از افراد در بین قیمت‌های مختلف دچار شک و سردرگمی شده ونمی توانند انتخاب مناسبی داشته باشند. از این رو به این افراد که قصد خرید درب اتوماتیک مانند درب اتوماتیک منحنی دارند توصیه می‌کنیم تا ابتدا تصمیم قطعی برای خرید گرفته و پس از آن چندین فروشگاه معتبر را بررسی کنند تا بهترین و مقبول‌ترین محصول به خواسته‌های خود را خریداری کرده باشند. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده و اطلاعات جامع و کافی در رابطه با قیمت و عوامل تعیین کننده آن برای درب‌های مختلف اتوماتیک را به دست آورده باشید.

قیمت درب اتوماتیک بر اساس عوامل متفاوتی تعیین می‌شود. امروزه مزایای فراوان این نوع درب و امکان مشاهده انواع درب اتوماتیک به همراه قیمت در اینترنت، موجب استقبال بیشتر کاربران از آن شده است. این درب‌ها در مکان‌های عمومی مانند درب ورودی هتل‌ها، مراکز درمانی، تجاری، ادارات و... نصب می‌شوند. علاوه بر مناسب بودن قیمت درب اتوماتیک، نصب آن و نیز شرایط درب اتوماتیک به همراه قیمت موجب صرفه‌جویی انرژی در فصول مختلف سال می‌شود. زیبایی و شرایط تهیه درب اتوماتیک به همراه قیمت نیز از جمله مواردی است که کاربران را به اجرای درب اتوماتیک ترغیب می‌کند.

مطلب پشنهادی: درب اتوماتیک اسلایدینگ

عوامل مؤثر بر قیمت درب اتوماتیک

 عواملی که در قیمت درب اتوماتیک مؤثر هستند شامل نوع درب، ابعاد، جنس، کیفیت مواد، سیستم و تکنولوژی آن است. نوع حرکت، نیازمندی‌ها و محل نصب نیز از دیگر مواردی هستند که بر انتخاب درب اتوماتیک به همراه قیمت تاثیر دارند. نمونه‌های مختلف دربهای اتوماتیک مانند دربهای شیشه‌ای، درب‌های پارکینگی و برقی لغزشی، هر کدام قابلیت‌ها و مشخصات مخصوص به خود را دارند. ابعاد درب نیز تأثیر مهمی بر درب اتوماتیک به همراه قیمت دارد. درب‌های بزرگتر و سنگین‌تر هزینه‌ بیشتری داشته و هزینه خرید درب اتوماتیک به همراه قیمت را بالا می‌برد. استفاده از مواد با کیفیت بالا و جنس‌های مقاوم نیز به قیمت درب اتوماتیک افزوده می‌شود. نوع سیستم اتوماسیون، تکنولوژی‌های اضافی مانند سنسورها و سیستم‌های ایمنی نیز در قیمت درب اتوماتیک تأثیر دارند. همچنین، نوع حرکت درب (لغزشی، بازشو و غیره) نیز در بالا رفتن قیمت درب اتوماتیک مؤثرند. یکی دیگر از مواردی که در درب اتوماتیک به همراه قیمت تاثیر دارد، نیاز مصرف‌کننده است. درب‌های مخصوص محیط‌های خاص یا برای اهداف امنیتی هزینه بیشتری برای مصرف‌کننده درپی خواهد داشت. همچنین، محل نصب نیز اهمیت داشته و بر قیمت درب اتوماتیک تاثیر می‌گذارد. در محیط‌های داخلی اغلب قیمت درب اتوماتیک کمتر است اما در محیط‌های بیرونی و شرایط سخت‌تر، قیمت درب اتوماتیک افزایش می‌یابد. هزینه نصب و راه‌اندازی نیز از جمله عواملی است که در درب اتوماتیک به همراه قیمت و هزینه نهایی مؤثر است. این هزینه‌ها شامل نیروی انسانی، ابزارها، تنظیمات و تمهیدات الکتریکی است. همچنین، خدمات پس از فروش نیز می‌تواند در قیمت درب اتوماتیک تأثیر داشته باشد. قیمت پیشنهادی برای خرید درب اتوماتیک به همراه قیمت از شرکت‌هایی که خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه می‌کنند، می‌تواند با سایر فروشندگان متفاوت باشد. با توجه به مطالب ذکر شده در بالا، انتخاب درب اتوماتیک باید با توجه به نیازها و شرایط خرید درب اتوماتیک به همراه قیمت انجام شود. بنابراین برای دسترسی به قیمت درب اتوماتیک و هزینه‌های تمام‌شده درب اتوماتیک به همراه قیمت، بهتر است با تولید‌کنندگان تماس گرفته و با توجه به نیاز و کاربری، از ویژگی‌های درب اتوماتیک به همراه قیمت به‌صورت دقیق آگاه شد.


مقالات مشابه

کیفیت ماندگار است

Aluminum door, window and facade