×

به اشتراک بگذارید

  • شرکت درب اتوماتیک

درب‌ اتوماتیک یکی از بهترین امکاناتی است که زندگی مدرن در اختیار ما گذاشته است. شرکت درب اتوماتیک انواع مختلفی از این نوع درب‌ها را ساخته و روانه بازار کرده است. برخی از این درب‌ها مناسب ورودی ساختمان‌ها و لابی آنها است. برخی نیز برای ورود خودروها به پارکینگ ساختمان‌های مختلف طراحی و ساخته شده است. یک نکته درباره هر نوعی از درهای اتوماتیک حقیقت دارد و آن این است که تولیدی درب اتوماتیک زندگی ما را آسان‌تر کرده است. می‌توان گفت حتی تصور بازگشت به دوران پیش از درب‌های اتوماتیک برای بسیاری سخت است.

شرکت درب اتوماتیک

درب‌های اتوماتیک که در این شرکت ساخته می‌شوند، انواع بسیار دارد.

1- درب پارکینگی شرکت تولیدی درب اتوماتیک:

درب‌های پارکینیگی درهای بزرگی هستند که در ورودی پارکینگ‌ها کار گذاشته می‌شوند. این درها با ریموت کنترل باز و بسته می‌شوند. و انواع مختلفی دارند.

* درب پارکینگی لولایی:

یکی از انواع درهای پارکینگی که شرکت درب اتوماتیک تولید آنها را به‌عهده دارد، درب‌های لولایی است. درب‌های لولایی از یک یا دو لنگه تشکیل می‌شوند. باز و بسته شدن درب‌های تک ‌لنگه به‌اندازه 90 درجه، و به یک طرف است. باز و بسته شدن درب لولایی دو لنگه هم 90 درجه و به دو طرف است. برای باز شدن این درها باید فضای کافی، به‌اندازه پهنای درب‌ها در یک یا دو طرف باشد.

* درب پارکینگی کشویی یا ریلی:

درهای کشویی روی ریلی به راست و چپ حرکت می‌کنند و فضا را برای ورود خودرو باز یا بسته می‌کنند. درهای ریلی در پارکینگ خانه‌ها و ساختمان‌‌های اداری و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

* درب پارکینگی سکشنال یا زیرسقفی:

یکی دیگر از درب‌های پارکینگی درب سکشنال یا زیرسقفی است. شرکت درب اتوماتیک این درها را برای فضاهایی طراحی می‌کند که نه فضای ریلی مناسب دارند و نه جایی برای باز شدن لنگه‌های در وجود دارد. درب‌های سکشنال در زمان باز شدن به موازات سقف قرار می‌گیرند و زمان بسته شدن دوباره به جای خود بازمی‌گردند.

2- درب کرکره‌ای شرکت تولیدی درب اتوماتیک:

درب کرکره‌ای در فروشگاه‌ها و بانک‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. درب‌های کرکره‌ای در انواع و جنس‌های گوناگون ساخته می‌شوند. این نوع درب‌ها از تیغه‌هایی با پهنای متفاوت ساخته می‌شوند، اما پهنای معمول این تیغه‌ها 8 سانتی‌متر است.


3- درب شیشه‌ای شرکت تولیدی درب اتوماتیک:

درب شیشه ایی به‌طور معمول برای فضاهای ورودی ساختمان و لابی استفاده می‌شوند. شرکت درب اتوماتیک این درب‌ها را برای ساختمان‌های مسکونی، اداری، تجاری، بیمارستان‌ها و فضاهای دیگر تولید می‌کند. درهای شیشه‌ای انواع بسیاری دارند و گوناگونی آنها بیشتر از درب‌های پارکینگی است. در ادامه چند مدل از پراستفاده‌ترین درهای اتوماتیک شیشه‌ای را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

* درب شیشه‌ای کشویی:

درب‌های کشویی شیشه‌ای نوع دیگری از درب‌های اتوماتیک هستند که شرکت تولیدی درب اتوماتیک ساخت آنها را به‌عهده دارد. درب اتوماتیک کشویی از یک یا دو لنگه متحرک و چند لنگه ثابت ساخته می‌شوند و به یک یا هر دو طرف باز و بسته می‌شوند.

* درب شیشه‌ای تلسکوپی:

درب اتوماتیک تلسکوپی نوعی از درهای شیشه‌ای است که از لته‌ها یا لنگه‌های مختلف تشکیل شده است. زمان باز شدن درب، این لنگه‌ها به موازات هم روی ریل‌ها می‌لغزند و در نهایت به موازات لنگه ثابت قرار می‌گیرند. درب‌های تلسکوپی ممکن است به یک طرف یا هر دو طرف باز و بسته شوند. از این درب‌ها در فضاهای پررفت‌وآمد استفاده می‌شود.

* درب شیشه‌ای گردان:

درب شیشه‌ای گردان یکی از زیباترین نمونه‌های تولیدی درب اتوماتیک است. درب گردان شیشه‌ای از یک لوله مرکزی، درب گردان و چند باله ساخته شده است. گذر از این درب‌ها به داخل ساختمان به‌صورت گردشی است. درب شیشه‌ای به چرخش درمی‌آید و افراد همراه با باله‌های آن حرکت می‌کنند و به داخل یا خارج ساختمان هدایت می‌شوند.

هرچقدر تعداد باله‌های درب گردان بیشتر باشد، برای فضاهای شلوغ نامناسب‌تر است، زیرا افراد به باله‌های آن گیر می‌کنند. شرکت درب اتوماتیک برای فضاهای شلوغ و پررفت‌وآمد درهایی با تعداد باله‌های کمتر تولید می‌کند.* درب شیشه‌ای مثلثی:

فضاهایی که ورودی کوچکی دارند، بهترین گزینه‌ها برای درب اتوماتیک مثلثی هستند. شرکت تولیدی درب اتوماتیک این درب‌ها را با دو ریل مجزا می‌سازد که نسبت به هم زاویه 90 درجه دارند. باز شدن هر لنگه متحرک درب روی ریل مخصوص به خود صورت می‌گیرد. ساخت این نوع درب‌ها نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد.

* درب شیشه‌ای منحنی:

درب شیشه‌ای منحنی یکی دیگر از درب‌های زیبای شیشه‌ای است. تولیدی درب اتوماتیک این درب‌ها را بیشتر برای فضاهای اداری و تجاری لوکس طراحی می‌کند. از ویژگی‌های بارز این نوع درب‌ها، قوس داشتن و منحنی بودن آنها است. تولید شیشه‌های قوس‌دار هزینه بالاتری به سازنده و شرکت درب اتوماتیک تحمیل می‌کند. به همین دلیل هم قیمت این درب‌ها گران‌تر از درب‌های اتوماتیک معمولی است. فریم و رنگ شیشه این درب‌ها بر اساس سلیقه مشتری و نیاز مکان مورد نظر انتخاب می‌شود.

* درب شیشه‌ای تاشو:

درب اتوماتیک تاشو در زمان باز شدن تا می‌خورد و کنار می‌رود. فضاهایی که جای زیادی برای قرار دادن ریل درهای کشویی ندارند، مناسب درهای تاشو هستند.

* درب شیشه‌ای لولایی:

درب‌های شیشه‌ای به شکل لولایی هم ساخته می‌شوند. باز و بسته شدن درب‌های لولایی مانند درب‌های معمولی است. گاهی اوقات این درب‌ها یک لنگه و گاهی نیز دو لنگه دارند. درب‌های لولایی تک لنگه به سمت راست یا چپ، و تا 90 درجه باز می‌شوند و فضا را برای رفت و آمد باز می‌کنند. اما باز شدن درب‌های دو لنگه می‌تواند متفاوت باشد. گاهی هر دو لنگه این درب‌ها با هم باز و بسته می‌شوند. گاهی هم تنظیم درب‌ها به‌گونه‌ای است که یکی از درب‌ها به داخل و دیگری به بیرون باز می‌شود. در واقع وارد شدن از یک لنگه و خارج شدن از لنگه دیگر صورت می‌گیرد.

درب اتوماتیک اسلایدینگ از انواع درب اتوماتیک است.

تولیدی درب اتوماتیک

شرکت تولیدی درب اتوماتیک ویژگی‌های مختلفی را در ساخت این نوع درب‌ها در نظر داشته است.

 یکی از برترین ویژگی‌های درب‌های اتوماتیک زیبایی آنها است. این شرکت با ارائه این درب‌ها فضای زندگی شما را زیباتر و مدرن‌تر می‌سازد.

 بهره‌گیری از درب‌های اتوماتیک زندگی شما را آسان‌تر می‌سازد.

 انواع درب اتوماتیک مقاومت خوبی در برابر آسیب‌های محیطی دارند.

 ویژگی بارز درب‌های اتوماتیک باز شدن این درب‌ها در زمان ورود، و بسته شدن آنها در زمان خروج افراد است. این نکته از باز ماندن بی‌مورد درب‌ها جلوگیری می‌کند. در نتیجه گرما یا سرمای داخل ساختمان به بیرون انتقال پیدا نمی‌کند. در واقع استفاده از این درب‌ها باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود.

 سرعت عملکرد این نوع درب‌ها بالا، و در نتیجه مناسب فضاهای شلوغ و پررفت‌وآمد است.

 شرکت درب اتوماتیک این نوع درب‌ها را در اندازه‌ها و مدل‌های مختلف تولید می‌کند و یکی از این مدل‌ها می‌تواند برای ساختمان شما بهترین انتخاب باشد.

 انواع درب اتوماتیک دارای ایمنی بالایی است. بهره بردن از این نوع درب‌ها امنیت ساختمان را بیشتر می‌کند.

 درب‌های ساخت شرکت تولیدی درب اتوماتیک قابلیت هوشمندسازی دارند. برای هوشمند ساختن درب‌های اتوماتیک می‌توان آنها را به حسگرهای مناسب مجهز کرد و به کنترل‌کننده مرکزی اتصال داد. پس از آن می‌توان با استفاده از تلفن هوشمند یا تبلت، از نقاط مختلف دنیا این درب‌ها را کنترل کرد. با هوشمندسازی درب‌ها می‌توان از راه دور درب را برای افراد مختلف باز کرد و سپس بست.

معایب درب‌های شرکت درب اتوماتیک

 تمیز کردن درب‌های اتوماتیک سخت است. اجزای این درب‌ها باید به‌صورت مرتب روغن‌کاری شوند. همچنین درب‌ها باید همیشه رنگ‌شده باشند تا دچار زنگ‌زدگی نشوند.

 نصب و نگهداری درب‌های اتوماتیک هزینه زیادی برای ساختمان دارد. درب‌های اتوماتیک به‌طور مرتب نیاز به کنترل دارند، زود خراب می‌شوند و تعمیر آنها نیز هزینه اضافه‌ای بر دوش ساکنان ساختمان می‌گذارد.

 برقی بودن درب اتوماتیک باعث می‌شود زمان قطع برق نتوان آن را با ریموت باز و بسته کرد. در این زمان درب‌ها باید به‌صورت دستی باز یا بسته شوند.

 نصب درب‌های اتوماتیک باید به دست افراد متخصص صورت بگیرد. افراد دیگر نمی‌توانند نصب این درب‌ها را به‌عهده بگیرند.

 قیمت تولیدی درب اتوماتیک بیشتر از انواع درب‌های معمولی است و استفاده از آنها هزینه بیشتری را به ساختمان تحمیل می‌کند.

 بسیاری از انواع درب‌های اتوماتیک مناسب فضاهای کوچک نیستند و این نکته نیز یکی از معایب این نوع درب‌ها به شمار می‌رود.شرکت درب اتوماتیک
شرکت درب اتوماتیک و کاربردهای آن

امروزه کمتر خانه، شرکت، فروشگاه، کارخانه یا هر فضای دیگری را می‌توانید بدون درب‌های اتوماتیک ببینید. کاربرد این نوع درب‌ها بسیارند. از نمونه کاربرد این نوع درب‌ها به موارد مختلفی می‌توان اشاره کرد:

* درب ورودی لابی شرکت‌ها، اداره‌ها، بانک‌ها و بسیاری از ساختمان‌های عمومی و خصوصی دیگر.

* درب ورودی لابی ساختمان‌های بزرگ مسکونی.

* درب ورودی ویلاها و خانه‌های بزرگ ویلایی.

* درب پارکینگ همه سازه‌های مسکونی، تجاری، اداری، کارخانه‌های کوچک و بزرگ صنعتی و...

برای اطلاع از قیمت درب اتوماتیک به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

شرکت درب اتوماتیک به‌عنوان مرجعی مطمئن برای تولید و عرضه انواع درب اتوماتیک با تنوع قیمت و مدل مطرح است. با توجه به اقبال روزافزون کاربران به این محصولات، می‌توان تولیدی درب اتوماتیک را برای خرید مقرون به صرفه و مطمئن این محصولات برگزید. به این ترتیب ضمن بهره‌مندی از مزایای خریدی آسان و مطمئن، از بهترین محصولات تولیدی درب اتوماتیک نیز برخوردار می‌شوید.

هم‌چنین در شرکت درب اتوماتیک، از خدمات پس از فروش و پشتیبانی قوی شرکتی برخوردار شده و نسبت به اصالت و صحت محصولات درب برقی تولیدی درب اتوماتیک اطمینان لازم را خواهید داشت.آلومات بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

در شرکت درب اتوماتیک چه محصولاتی تولید و عرضه می‌شود؟

تنوع محصولات تولیدی درب اتوماتیک بسیار بالا بوده و امکان خرید و ثبت سفارش ساخت در شرکت درب اتوماتیک را برای افرادی با هر نوع الزامات مصرفی فراهم می‌کند. تولیدات عرضه شده در آلومات هم‌چنین به‌لحاظ تنوع در قیمت نیز بسیار گوناگون بوده و کاربران زیادی با هر توان خرید را پوشش می‌دهند. 

در ساخت در اتوماتیک از انواع متریال موجود استفاده شده که تاثیر به‌سزایی در تعیین قیمت آنها دارد. از نمونه‌های درب پارکینگی تولیدی در شرکت درب اتوماتیک که در آنها از آلومینیوم، فولاد و تیغه‌های پلی کربنات استفاده می‌شود تا نمونه‌های تشکیل شده از شیشه سکوریت با تنوع رنگ و طرح که توجه بسیاری از کاربران را به شرکت درب اتوماتیک جلب نموده است.

نمونه‌های درب الکترونیکی ساخته شده در تولیدی درب اتوماتیک از ویژگی‌های کاربردی بسیار جذابی برخوردارند که نقش عمده‌ای در گرایش عمومی به کاربرد آنها در سازه‌های ساختمانی دارد. بخشی از این ویژگی‌ها به نقش موتور و بخش‌های الکتریکی و الکترونیکی به‌کار رفته در تولیدات شرکت درب اتوماتیک مربوط می‌شود و بخشی از عملکرد تولیدی درب اتوماتیک نیز، از نظر نرم افزاری و کاربرد پنل‌ها و حسگرهای مدرن و امروزی در این محصولات شکل گرفته است. 

اما در مجموع می‌توان گفت کیفیت متریال و طراحی مورد استفاده در تولیدی درب اتوماتیک عمده‌ترین نقش را در بالا بردن کیفیت محصولات شرکت درب اتوماتیک دارد.

برای اطلاع از قیمت درب اتوماتیک موتور دانکر آلمان به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

خواه‌ ناخواه زندگی امروز مردم دنیا نیاز به امکانات رفاهی همچون درب‌های اتوماتیک دارد. این درب‌ها چه در پارکینگ‌ها به کار روند، و چه در ورودی ساختمان‌‌ها، زندگی مردم را آسان‌تر کرده‌اند. با وجود درب‌های اتوماتیک دیگر نیازی نیست تا با تماس دست، درب مکان‌های عمومی را باز و بسته کرد. همچنین درب‌های اتوماتیک پارکینگ نیز به‌راحتی با ریموت کنترل باز و بسته می‌شوند. این نکته هم آسایش همگان را به دنبال داشته است. البته امنیت خودروها هم با وجود این درب‌ها بیشتر شده است. شرکت درب اتوماتیک با تولید انواع درب‌های پارکینگی، لابی و ورودی ساختمان‌ها در کنار شما است تا بهترین انتخاب‌ها را در اختیار شما قرار دهد.

مزایای خرید از تولیدی درب اتوماتیک 

 شرکت درب اتوماتیک با هدف بالابردن امنیت و کاربری آسان انواع درب‌های اتوماتیک برای ورودی ساختمان‌ و درب پارکینگ را طراحی و تولید می‌کند. این درب‌ها مجهز به سنسور حرکتی هستند و با نزدیک شدن اشخاص باز و بسته می‌شوند. مزایای نصب درب اتوماتیک برای ساختمان‌های مسکونی، اداری یا تجاری بر کسی پوشیده نیست، اما آنچه می‌خواهیم در این مطلب درباره‌ آن صحبت کنیم، مزایای خرید از تولیدی درب اتوماتیک است. برای کسب اطلاعات دقیق تا پایان این مطلب همراه ما باشید. 

 چرا از تولیدی درب اتوماتیک خرید کنیم؟ 

 شرکت درب اتوماتیک انواع مختلفی از درب‌های ورودی و درب پارکینگ اتوماتیک را طراحی و تولید می‌کند تا خریداران بتوانند به سادگی درب مورد نیاز را خریداری کنند. اگر برای خرید درب به تولیدکننده درب اتوماتیک مراجعه کنید از مزایای زیر برخوردار می‌شوید. 

 خرید با قیمت مناسب از تولیدی درب اتوماتیک

 اولین مزیت خرید از تولیدی درب اتوماتیک این است که می‌توانید محصول مورد نیاز را با قیمت مناسب خریداری کنید. زیرا در این صورت واسطه‌ها حذف می‌شوند و شما به طور مستقیم از شرکت درب اتوماتیک خرید می‌کنید و دیگر مجبور نیستید مبلغ اضافی به فروشنده‌ها و واسطه‌ها پرداخت کنید. 

 تضمین اصالت و کیفیت با خرید از تولیدی درب اتوماتیک

 وقتی برای خرید به شرکت درب اتوماتیک مراجعه می‌کنید، اطمینان خاطر دارید که محصول اصل در اختیار شما قرار می‌گیرند. ممکن است در بازار مورد سواستفاده سودجویان قرار بگیرید و محصولات تقلبی با نام شرکت درب اتوماتیک در اختیار شما قرار بگیرد. در این صورت متضرر می‌شوید و محصول بی‌کیفیت و نامرغوب نصب می‌کنید. 

 قابلیت سفارشی سازی با خرید از تولیدی درب اتوماتیک

 یکی دیگر از مزایای خرید از تولیدی درب اتوماتیک این است که شما می‌توانید ابعاد درب مورد نظر را سفارش دهید. 

 تنوع محصولات تولیدی درب اتوماتیک

 با خرید از بهترین شرکت درب اتوماتیک می‌توانید از مزیت خرید درب‌های متنوع برخوردار شوید. تولیدی درب اتوماتیک انواع درب‌های زیر را طراحی و تولید می‌کند. تولیدی درب اتوماتیک صنعتی تولیدی درب اتوماتیک فروشگاهی تولیدی درب اتوماتیک پارکینگی تولیدی درب اتوماتیک شیشه‌ای تولیدی درب اتوماتیک ضد حریق 

 خدمات پس از فروش شرکت درب اتوماتیک

 درب اتوماتیک مانند هر ابزار و وسیله دیگری ممکن است خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. شرکت درب اتوماتیک خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می‌کند. درصورتی که از معتبرترین تولیدی درب اتوماتیک خرید کنید، می‌توانید اطمینان داشته باشید که هر گونه نقص و خرابی درب‌ها از طرف شرکت درب اتوماتیک تعمیر می‌شود.

انتخاب بهترین تولیدی درب اتوماتیک

 اگر می‌خواهید از بهترین و معتبرترین تولیدی درب اتوماتیک خرید کنید، حتما به موارد زیر توجه کنید. سابقه شرکت درب اتوماتیک نام برند شرکت درب اتوماتیک و میزان محبوبیت آن قیمت محصولات شرکت درب اتوماتیک سهولت نصب و راه‌اندازی محصولات شرکت درب اتوماتیک کیفیت ساخت انواع محصولات شرکت درب اتوماتیک قابلیت تعمیر و نگهداری محصولات شرکت درب اتوماتیک جمع بندی درب اتوماتیک از سازه‌های مدرن و کاربردی است که این روزها در ساختمان‌ها با کاربری‌های مختلف نصب می‌شود. سعی کردیم در این راهنما شما را با مزایای خرید از تولیدی درب اتوماتیک آشنا کنیم تا بتوانید خرید موفق و به‌صرفه‌ای را تجربه کنید.


مقالات مشابه

کیفیت ماندگار است

Aluminum door, window and facade